Office 365 - dowiedz się czym jest produkt Microsoftu

Jeśli jesteście zainteresowani usługą Office 365, ale nie możecie się zdecydować czy opłaca się Wam z niej skorzystać lub też nie wiecie co tak naprawdę oferuje, zapoznajcie się z naszymi poradnikami.

W specjalnej strefie Office 365 możecie pobrać kilka poradników stworzonych przez redakcję Computerworld we współpracy z Microsoft. Publikacje te pomogą Wam zgłębić tajniki Microsoft Office 365.

Pierwszy z czterech dokumentów, Microsoft Office 365, to wprowadzenie i wytłumaczenie zastosowań funkcji oferowanych w Office 365. Dowiecie się tego w jaki sposób produkt ten może usprawnić działanie waszej firmy zwiększając mobilność pracowników i ograniczając wydatki inwestycyjne.

Drugi poradnik, Dla kogo Office 365, odpowie na pytanie dla kogo tak naprawdę adresowana jest ta usługa. Znajdziecie tam także porównanie jej funkcji z tymi oferowanymi przez inne, konkurencyjne rozwiązania.

Pozostałe dwa artykuły, Kancelaria Causa oraz Gabinet w Chmurze to swoiste studia przypadków.

Pierwszy, przedstawia możliwości wykorzystania pakietu w kancelarii prawnej - możliwość współpracy i zarządzania zasobami na odległość. Mamy okazję dowiedzieć się jak narzędzie sprawuje się w praktyce oraz przeanalizować jakie korzyści mogą płynąć z wykorzystania go w naszej firmie.

Drugi z nich opisuje wykorzystanie Office 365 w prywatnej klinice, zwracając szczególną uwagę na możliwości serwera umieszczonego w chmurze. Dzięki niemu zarządzanie danymi pacjentów oraz udostępnianie materiałów pomiędzy współpracującymi lekarzami jest łatwiejsze.

Zapraszamy do pobrania wspomnianych materiałów oraz do zapoznania się z większą ilością informacji o usłudze w specjalnej strefie Office 365.