Office 365 lepszy niż Google Docs - pakiety biurowe online

Który pakiet biurowy wybrać w firmie? Sprawdzony w internecie Google Docs, a może Office 365, czyli sieciową wersję tradycyjnego Office'a... Oto wyniki naszych pierwszych testów.

Office 365 lepszy niż Google Docs - pakiety biurowe online

Office 365 czy Google Docs? Kliknij w obrazek, aby przejść do testu!

W naszym teście Office 365 wygrywa w niemal każdej kategorii. Jego narzędzia są wygodniejsze, ładniejsze i bardzo efektywne. Znakomicie współpracują też z desktopowym pakietem MS Office 2010, oferując niemal 100% zgodność podczas eksportu dokumentów, arkuszy i prezentacji multimedialnych. Z drugiej strony, Google Docs jest w pełni bezpłatny, świetnie nadaje się do pracy zespołowej i zapewnia niemal dokładnie te same funkcje co konkurent z Redmond.

Decyzja o wyborze pakietu biurowego online" data-status="http://www.pcworld.pl/news/372635/Office.365.vs.Google.Docs.ktory.pakiet.biurowy.wybrac.html">}}pakietu biurowego online może być istotna dla firmy, więc mamy nadzieję, że nasze porównanie okaże się wam przydatne. Pamiętajcie, że oba pakiety mają swoje mocne i słabe strony, a więc lepiej lub gorzej nadają się do poszczególnych zadań.

Polecamy: Office 365 vs. Google Docs - który pakiet biurowy wybrać?