Office Web Apps w usłudze Facebook Messages

Pliki z aplikacji Word, Excel, PowerPoint i OneNote będzie można zobaczyć nie wyłączając Facebooka. Microsoft zdecydował się rozszerzyć współpracę z serwisem i sukcesywnie wiąże z nim kolejne usługi.

Załączniki na Facebooku? Dzięki MS, będzie je można przejrzeć, nawet nie wychodząc z serwisu.

Polecamy:

Zobacz też:

Więcej informacji:

Właśnie przyszedł czas na pakiet Office Web Apps, o czym blog MS Office poinformował kilka godzin po konferencji nt. Facebook Messages.

Właśnie ta usługa Facebooka zyska najwięcej dzięki współpracy korporacji. Przede wszystkim, w serwisie społecznościowym będzie można podejrzeć dowolny dokument lub prezentację należącą do pakietu.

Zobacz również:

  • Windows 11: co zmieni się w systemie? Oto nowości

Office Web Apps pozwolą użytkownikom serwisu na łatwiejsze korzystanie z klienta e-mail. F-mail, choć oficjalne nie rywalizuje z Gmail i Yahoo, stanie się ciekawą alternatywą dla większych sieciowych aplikacji.

Aplikacje internetowe MS Office to bezpłatny pakiet, który pozwala na korzystanie z programów Word, Excel, Powerpoint i OneNote w chmurze obliczeniowej.

By z niego skorzystać, wystarczy wejść na stronę Office web-apps. Przy rejestracji, potrzebne jest konto Windows Live, które zapewnia jednocześnie 25 GB darmowej przestrzeni dyskowej.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: