Office XP – poprawki po raz drugi

Microsoft udostępnił drugi zbiór poprawek do pakietu biurowego Office XP. W Service Packu 2 znalazło się kilkadziesiąt najróżniejszych uaktualnień, naprawiających błędy w praktycznie wszystkich elementach pakietu. "Żaden z tych błędów nie jest poważny, ale ich lista jest tak długa, że każdy użytkownik Office'a XP powinien go zainstalować" – mówi Simon Marks, product manager pakietu.

Microsoft udostępnił drugi zbiór poprawek do pakietu biurowego Office XP (na razie jedynie dla jego angielskojęzycznej wersji). W Service Packu 2 znalazło się kilkadziesiąt najróżniejszych uaktualnień, naprawiających błędy w praktycznie wszystkich elementach pakietu. "Żaden z tych błędów nie jest poważny, ale ich lista jest tak długa, że każdy użytkownik Office'a XP powinien go zainstalować" – mówi Simon Marks, product manager pakietu – "To znacznie poprawi bezpieczeństwo oraz stabilność pracy". Zainstalowanie SP2 ma być również niezbędne do instalowania wszelkich przyszłych uaktualnień do Office'a.

Pakiet poprawek, który jest kompilacją udostępnionych do tej pory uaktualnień, można pobrać ze strony Microsoftu. Najprostszym sposobem jest jednak skorzystanie z udostępnionej na stronach koncernu aplikacji, która sprawdza, jakie uaktualnienia zainstalowano już na danym komputerze i pobiera tylko te niezbędne. Podczas instalowania uaktualnień w niektórych przypadkach konieczne może okazać się skorzystanie z oryginalnego CD z programem.

Więcej informacji:

http://office.microsoft.com/ProductUpdates/default.aspx

Plik do pobrania (ok. 16 MB):

http://www.pcworld.pl/ftp/pc/programy/1038.html


Zobacz również