Oficjalna premiera MIUI 12 jeszcze w tym miesiącu

Xiaomi szykuje się do premiery nowej wersji MIUI. Dwunasta już edycja zostanie zaprezentowana pod koniec kwietnia.

Xiaomi jest jednym z niewielu producentów, którzy mogą pochwalić się bardzo rozbudowaną nakładką graficzną mocno ingerującą w wygląd i funkcjonalność systemu operacyjnego Android.

Oficjalna premiera MIUI 12 jeszcze w tym miesiącu

Źródło: techadvisor.co.uk

MIUI można polubić lub znienawidzić, ale nie sposób nie docenić ilości pracy, jaką Chińczycy włożyli, aby dopracować swoje rozwiązanie.

Aktualnie najnowszą wersją nakładki jest MIUI 11, które zostało zaprezentowane na przełomie marca i kwietnia 2019 roku. Obecna nakładka kompatybilna jest z systemem operacyjnym Android w wersji od 7.1.2 Nougat do 10.

W przeciągu ostatnich kilku tygodni w sieci pojawiło się wiele nowych plotek i przecieków na temat MIUI 12. Od premiery ostatniej dużej aktualizacji minął już rok, a producent przygotowuje się do prezentacji odświeżonej wersji nakładki graficznej.

W sieci pojawiły się już zrzuty ekranu z wersji beta aplikacji systemowych MIUI 12 takich, jak Ustawienia oraz Motywy. W Internecie co chwilę pojawiają się kolejne doniesienia, a najnowsze z nich informuje, że oficjalna premiera nakładki odbędzie się jeszcze w tym miesiącu.

Tegoroczna aktualizacja nakładki jest szczególnie ważna, ponieważ mija właśnie dziesięciolecie od wprowadzenia pierwszego MIUI na rynek. W związku z okrągłą rocznicą fani oczekują wielu zmian i udoskonaleń.

Najnowsze plotki przekazał Digital Chat Station, który zamieścił zrzuty ekranu z aplikacji społeczność MI. Widać na nim specjalnie przygotowaną sekcję MIUI 12 z podpisem "rejestracja rozpocznie się za 11 dni". Wzmianka pojawiła się w sieci wczoraj, co oznacza, że zapisy ruszą 30 kwietnia 2020 roku.

Oficjalna premiera MIUI 12 jeszcze w tym miesiącu

Źródło: gizmochina.com

Dodatkowo informacje tą potwierdził inny użytkownik Weibo o nicku @Geek_Cao, który poinformował, że MIUI 12 zostanie wydane 27 lub 28 kwietnia. Co ciekawe post ten został szybko usunięty z portalu społecznościowego, co dodatkowo zwiększa jego wiarygodność.

Premiera MIUI 12 zbiegnie się w czasie z prezentacją Redmi Note 9 na rynku Chińskim. Możliwe, że będzie to pierwszy smartfon z preinstalowanym MIUI 12.

Sprawdź, ile kosztuje Xiaomi Mi 9T kompatybilny z nakładką MIUI 11

Źródło: gizmochina.com


Monitoring aktywności

Funkcja odtwarzania muzyki

Powiadomienia o połączeniach przychodzących