Oficjalny blog systemu Windows Vista - schowany (ze wstydu?)

Wraz z opublikowaniem informacji o Windows 7, Microsoft uczynił z oficjalnego bloga systemu Windows Vista część nowego, dużego tworu - "The Windows Blog". Czyżby miało się okazać, że Windows 7 naprawdę zostanie udostępniony już za 8 miesięcy, a następca XP podzieli los Windows ME, o którym władze Redmond wspominają bardzo niechętnie?

Dziś Microsoft uśmiercił oficjalny blog systemu Windows Vista. Przy czym "uśmiercił" to nie do końca właściwe słowo: blogi Visty, Windows Experience i Windows 7 zostały połączone w "The Windows Blog", a adreshttp://windowsvistablog.com przekierowuje dohttp://windowsteamblog.com/ .

W nowym blogu publikowane będą informacje na temat Windows 7, ale również - jak można się spodziewać - usług Windows Live.

Deweloperzy deklarują, że brak przywiązania do systemu Windows Vista pozwala im na wypowiadanie się w większej liczbie kwestii. Z drugiej strony użytkownicy następcy XP mogą poczuć lekki niesmak. Zniknęło bowiem jedyne miejsce w Sieci, w którym pojawiały się informacje z pierwsze ręki dotyczące dodatków Ultimate Extras, nowych funkcji w pakietach Service Pack do Visty itp.

Patrz też: "Windows 7: pierwsze oficjalne informacje i zrzuty ekranu"

Dodatkowe informacje: The Windows Blog (w języku angielskim)