Oficjalny trailer Xpand Rally do pobrania

Techland opublikował oficjalny zwiastun filmowy wyścigów Xpand Rally, których premiera przewidziana jest na koniec tego tygodnia.

Opublikowany trailer gry prezentuje ponad półtorej minuty fragmentów z rozgrywki, koncentrując się na najważniejszych cechach nowej, polskiej gry wyścigowej. Pokazano w nim więc różnorodność tras i samochodów, dynamiczne zmiany pogody i pór dnia oraz realistyczną grafikę gry.

Film pozwala również ocenić interaktywność otoczenia tras, symulacyjny model zachowania się samochodu oraz szczegółowy model zniszczeń. Znajdziemy w nim także sceny z gry wieloosobowej, w których nie zabrakło spektakularnych zderzeń.

W Xpand Rally gracze otrzymają do wyboru 35 rajdowych samochodów podzielonych na 8 grup i ponad 800 części do tuningu. Poza trybem 'single race', finalna wersja gry oferować będzie również rozbudowany tryb kariery z ponad 70 wyścigami oraz tryb multiplayer. Niewątpliwym atutem gry jest zestaw narzędzi edycyjnych umożliwiający tworzenie własnych tras i dodawanie ulubionych samochodów.

Gra Xpand Rally będzie dostępna w sklepach już w piątek, 24 września w cenie 69,90 zł.

Oficjalny Trailer Xpand Rally

Wersje demonstracyjne gry:

Demo 'multipalyer'

Demo 'singleplayer'

Więcej informacji


Zobacz również