Oficjalny trailer do Unreal Tournament III

W sieci właśnie pojawił się prawdziwy skarb dla tych, którzy z utęsknieniem czekają na kolejną odsłonę słynnego Unreal Tournament III. Mowa tu o najnowszym trailerze do gry.

Najzagorzalsi fani Unreal Tournament III zapewne mieli już okazję do bliższego zapoznania się z rozgrywką. Wszystko przez wersję beta, która została opublikowana na początku tego miesiąca i nadal jest dostępna do ściągnięcia z oficjalnej strony tytułu. Niestety, umożliwia ona jedynie zabawę w tryb multiplayer.

Dlaczego niestety? Otóż twórcy zapowiedzieli, że UT III zawierać będzie w sobie dosyć rozbudowany tryb dla pojedynczego gracza. I chociaż nie jest to coś, z czego słynie seria Unreal, to trzeba przyznać, że brzmi ciekawie.

Nowy trailer dotyczy właśnie trybu singleplayer. Jak prezentuje się cząstka fabuły? Czy gra jest tak wciągająca jak zapowiada producent? Przekonacie się oglądając filmik.

Co do samej gry to jej premiera zbliża się wielkimi krokami. Ma ona nastąpić w listopadzie 2007 roku. Wtedy to właśnie tytuł okaże się na PlayStation 3 oraz PC. Czekamy z niecierpliwością. Oby kolejna część Unreala była godna poprzedniczek. Już to zagwarantuje jej sukces.


Zobacz również