Oglądaj filmy z YouTube w przyjaźniejszym interfejsie z Surprise.ly

YouTube to największy serwis z klipami wideo na świecie. Niestety, przez ostatnie kilka lat jego rozwoju interfejs stał się po prostu dość ociężały. Powstają na szczęście wygodne w użyciu narzędzia i nakładki na filmowy serwis Google, które pozwalają wysłać znajomym i udostępnić w serwisach społecznościowych filmy w przyjaźniejszej formie.

Po wysłaniu znajomemu filmu w serwisie YouTube ciężko go zaskoczyć treścią, skoro jeszcze przed obejrzeniem filmu widzi jego tytuł, nazwę kanału i rekomendacje podobnych materiałów. Strona o nazwie Surprise.ly powstała, aby umożliwić użytkownikowi wysłania klipu, który faktycznie będzie zaskoczeniem. Po kliknięciu w wygenerowany przez usługę link użytkownik wyświetla wyłącznie sam klip wideo, który można wyłączanie pauzować i wznawiać jego odtwarzanie.

Oglądaj filmy z YouTube w przyjaźniejszym interfejsie z Surprise.ly

Wygenerowanie takiego klipu jest banalne. Po bezpośrednim wejściu na stronę Surprise.ly użytkownik widzi kilka pól, które może uzupełnić. Pierwszym z nich jest miejsce, gdzie trzeba wkleić link do klipu wideo, który chce się pokazać znajomym. Potem można wybrać czas odtwarzania klipu poprzez wskazanie początku oraz końca mierzonego w minutach i sekundach. Film można także zapętlić, a nawet dać mu podkład dźwiękowy z zupełnie innego filmu z YouTube’a.

Zobacz również:

  • 8 alternatyw dla YouTube
  • TOP 7 filmów na YouTube w 2023 roku - Ciekawe, czy znasz je wszystkie
Oglądaj filmy z YouTube w przyjaźniejszym interfejsie z Surprise.ly

Ciekawe, czy i kiedy właściciel serwisu YouTube zareaguje na powstanie tego typu usługi. W końcu nie bez powodu powstał interfejs z poleceniami innych filmów, możliwością subskrybowania kanałów itp. Z drugiej strony użytkownicy oglądając filmy oglądają też osadzone w filmie reklamy, więc możliwe, że Google przymknie na Surprise.ly oko.