Oglądaj klipy sportowe na 3DS-ie

Nintendo ogłasza partnerstwo z grupą Eurosport. Dzięki funkcji SpotPass, za pośrednictwem dedykowanej aplikacji Eurosport, co tydzień udostępniane będą sportowe filmy wideo w 3D.

Dla użytkowników Nintendo 3DS poszczególne materiały o tematyce sportowej zostaną udostępnione do pobrania za darmo. Filmy będą publikowane co tydzień od dnia dzisiejszego przez kolejny rok, a każdy 2-3 minutowy klip z popularnego programu WATTS będzie prezentował luźne spojrzenie na ekscytujące i śmieszne sportowe wyczyny z całego świata.

Laurent Fischer, dyrektor zarządzający PR i marketingu Nintendo of Europe, wypowiada się następująco: “Staramy się dostarczać zabawne i ekscytujące treści dla naszych fanów, a nowe partnerstwo z Eurosportem będzie tego dowodem. Z przyjemnością rozpoczynamy emisję cotygodniowego programu WATTS, dostępnego wraz z materiałami od innych partnerów Nintendo Video."

"Klipy 3D programu WATTS, jednego z najbardziej rozpoznawanych programów Eurosportu zapewnią posiadaczom Nintendo 3DS dużo rozrywki." - mówi Heather Bowler, Global Communications Director, Eurosport, po czym dodaje: "Eurosport i Nintendo jako liderzy w swoich obszarach działań idealnie wpasowują się w tę współpracę, poszerzając zasięg dotarcia do swoich klientów".

Partnerstwo z Eurosportem to część strategii, która ma za zadanie dostarczyć nowe treści w 3D dla posiadaczy handhelda Nintendo w Europie.

Aplikacja Eurosportu, jak i Nintendo Video wykorzystują możliwości technologii SpotPass, pozwalając właścicielom Nintendo 3DS otrzymywać treści w zasięgu bezprzewodowego Internetu, nawet w czasie gdy twój 3DS jest w stanie czuwania. Po podłączeniu do Sieci Twoja konsolka może automatycznie otrzymywać nowe treści: powiadomienia, dodatki do gier, aktualizacje systemu oraz filmy wideo w 3D. Dzięki funkcji Nintendo 3DS Parental Control rodzice mogą kontrolować treści udostępniane swoim dzieciom. Nintendo daje ci również wybór co do poziomu głębokości 3D dzięki wbudowanemu suwakowi.