Oglądaj klipy sportowe na 3DS-ie

Nintendo ogłasza partnerstwo z grupą Eurosport. Dzięki funkcji SpotPass, za pośrednictwem dedykowanej aplikacji Eurosport, co tydzień udostępniane będą sportowe filmy wideo w 3D.

Dla użytkowników Nintendo 3DS poszczególne materiały o tematyce sportowej zostaną udostępnione do pobrania za darmo. Filmy będą publikowane co tydzień od dnia dzisiejszego przez kolejny rok, a każdy 2-3 minutowy klip z popularnego programu WATTS będzie prezentował luźne spojrzenie na ekscytujące i śmieszne sportowe wyczyny z całego świata.

Laurent Fischer, dyrektor zarządzający PR i marketingu Nintendo of Europe, wypowiada się następująco: “Staramy się dostarczać zabawne i ekscytujące treści dla naszych fanów, a nowe partnerstwo z Eurosportem będzie tego dowodem. Z przyjemnością rozpoczynamy emisję cotygodniowego programu WATTS, dostępnego wraz z materiałami od innych partnerów Nintendo Video."

Zobacz również:

  • Nintendo Switch OLED - gdzie kupić najtaniej? Najlepsze oferty i promocje w polskich sklepach

"Klipy 3D programu WATTS, jednego z najbardziej rozpoznawanych programów Eurosportu zapewnią posiadaczom Nintendo 3DS dużo rozrywki." - mówi Heather Bowler, Global Communications Director, Eurosport, po czym dodaje: "Eurosport i Nintendo jako liderzy w swoich obszarach działań idealnie wpasowują się w tę współpracę, poszerzając zasięg dotarcia do swoich klientów".

Partnerstwo z Eurosportem to część strategii, która ma za zadanie dostarczyć nowe treści w 3D dla posiadaczy handhelda Nintendo w Europie.

Aplikacja Eurosportu, jak i Nintendo Video wykorzystują możliwości technologii SpotPass, pozwalając właścicielom Nintendo 3DS otrzymywać treści w zasięgu bezprzewodowego Internetu, nawet w czasie gdy twój 3DS jest w stanie czuwania. Po podłączeniu do Sieci Twoja konsolka może automatycznie otrzymywać nowe treści: powiadomienia, dodatki do gier, aktualizacje systemu oraz filmy wideo w 3D. Dzięki funkcji Nintendo 3DS Parental Control rodzice mogą kontrolować treści udostępniane swoim dzieciom. Nintendo daje ci również wybór co do poziomu głębokości 3D dzięki wbudowanemu suwakowi.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: