Ogłoszono datę premiery Medieval 2: Total War Kingdoms

Sega ujawniła oficjalną datę premiery najnowszego dodatku do Medieval 2: Total War, czyli Kingdoms. Jak zwykle, gra najpierw trafi do Stanów Zjednoczonych a parę dni później przypłynie do Europy.

Kingdoms, oficjalny dodatek do Medievial 2: Total War, jest tworzony przez Creative Assembly. Autorzy zapowiadają, że tytuł dostarczy użytkownikom mnóstwo nowości.

Producent ogłosił, że Kingdoms najpierw ukaże się na terenie Stanów Zjednoczonych (28 sierpnia). Trzy dni później, 31 sierpnia, tytuł zawita do Europy.

Dodatek ma za zadanie wnieść dużo świeżości do Medievala. Znajdą się w nim między innymi cztery nowe kampanie. Wśród nich gracz otrzyma możliwość poznania kolejnych części Nowego Świata podczas okresu wielkich odkryć geograficznych.

Oprócz tego, w Kingdoms znajdzie się nowa, rozszerzona kampania w klimacie krucjat. Nie zabraknie też nowej fakcji i jak w każdym tego typu dodatku - wielu nowych jednostek. Dodanych zostanie także sześć nowych scenariuszy do trybu multiplayer oraz 20 map do trybu Custom Battle.