Ogólnopolska awaria Librusa! Elektroniczny dziennik nie działa [AKTUALIZACJA 09:45]

Librus - jeden z najpopularniejszych dzienników elektronicznych w naszym kraju uległ awarii.

Librus Synergia obok rozwiązania Vulcan UONET jest jednym z najpopularniejszych dzienników elektronicznych używanych w naszym kraju. Z rozwiązania korzystają szkoły podstawowe, licea oraz technika.

Awaria Librusa 4 października 2021 roku

Awaria Librusa 4 października 2021 roku

W poniedziałek rano Librus uległ awarii. Od godziny 7:00 4 października 2021 roku użytkownicy systemu donoszą o awarii umożliwiającej korzystanie z platformy.

W ciągu ostatnich minut występują problemy z logowaniem się do usługi. Jednocześnie wszystkie strony Librusa działają prawidłowo. Nie ma również problemów z pobraniem aplikacji na urządzenia mobilne oraz przejściem na witrynę logowania.

Zasięg awarii

Zasięg awarii

Mapa umieszczona na stronie Downdetector sygnalizuje, że problemem jest globalny. Zgłaszają go użytkownicy z większych miast w całym kraju.

Aktualnie nie wiemy czym spowodowane są problemy z dostępnością elektronicznego dziennika. Firma nie wydała żadnego oświadczenia prasowego w tej sprawie. Ostatnie posty w mediach społecznościowych pochodzą sprzed weekendu.

AKTUALIZACJA 04.10.2021 godzina 09:45

Wszystko wskazuje na to, że problemy z działaniem Librusa były chwilowe. Użytkownicy usługi donoszą, że nie ma już problemów z logowaniem do dziennika elektronicznego. Również Downdetector wskazuje, że usterka została szybko rozwiązana.

Problemy z Librusem zostały już rozwiązane

Problemy z Librusem zostały już rozwiązane

Aktualizacja: 04 października 2021 09:44