Ogromne zainteresowanie GTA IV

Zainteresowanie Grand Theft Auto IV w Wielkiej Brytanii przeszło najśmielsze oczekiwania. Choć gra jeszcze nie ukazała się na rynku, to już wiadomo, że zabraknie jej na półkach sklepowych.

O takiej sytuacji poinformowały trzy duże brytyjskie sklepy: Play.com, Game oraz GameStation. Zdaniem przedstawicieli witryn, limit zamówień, jaki został wyznaczony na okres przedsprzedaży, powoli zaczyna się kończyć. Może to oznaczać, że ludzie którzy kupili GTA IV jeszcze przed premierą, będą mieli problem z otrzymaniem gry.

Trzeba przyznać, że dla firmy RockStar Games jest to naprawdę dobra informacja. Gra bowiem jeszcze nie ujrzała światła dziennego, a już rozchodzi się w tysiącach egzemplarzy. Rzadko który tytuł może pochwalić się tak udanym wejściem na rynek.

Przypomnijmy, że Grand Theft Auto IV jest kontynuacją jednej z najbardziej znanych i kontrowersyjnych serii gier. Gracz wciela się w niej w zawodowego przestępcę i wykonuje zlecenia dla mniej lub bardziej ważnych person półświatka.

Gra pomimo bardzo kontrowersyjnej fabuły, a może właśnie dzięki niej, szybko stała się jedną z bardziej znanych i lubianych na świecie. Pomimo nienajlepszej grafiki (szczególnie w pierwszej i drugiej części) szybko zyskała sobie uznanie wielu fanów. Teraz czas na kolejne uderzenie.


Zobacz również