Ogromne zmiany w The Sims 4!

Firma Electronic Arts udostępniła do pobrania aktualizację gry The Sims 4. Co nowego?


Wielu graczy z niecierpliwością czekało na grudniową aktualizację gry The Sims 4. Nic dziwnego, bo nowe funkcje umożliwiają bardziej rozbudowaną modyfikację simów i zwiększają ich różnorodność. Co zostało wprowadzone?

Nowe odcienie skóry

Najważniejszą zmianą jest dodanie wielu odcieni skóry. Od teraz do wyboru jest zdecydowanie więcej ciemniejszych kolorów. Ponadto każda karnacja posiada własny suwak jasności, który pozwala na więcej modyfikacji odcieni. Co ciekawe, karnacje są kompatybilne z zawartością zmodyfikowaną.

The Sims 4

Menu Główne

Firma Electronic Arts po krytyce graczy dotyczącej ostatniego wyglądu menu głównego postanowiło go zmienić. Od teraz w podglądzie nie znajdziemy ikon posiadanych pakietów. Zamiast tego widzimy kafelki z najnowszymi informacjami ze świata The Sims. Na górze pojawiła się zakładka "pakiety", gdzie znajdziemy okładki rozszerzeń do gry.

Menu Główne

Źródło: Sims Week

Suwaki

Po aktualizacji w CAS mamy teraz również możliwość większej modyfikacji makijażu. Firma Electronic Arts dodała 4 suwaki pozwalające na edycję odcieni, przeźroczystości, nasycenia i jasności make upu. W przypadku zawartości zmodyfikowanej dostępny jest tylko jeden suwak - przeźroczystości.

The Sims 4

Zobacz również: Cyberpunk 2077 - sprawdź, gdzie najtaniej kupić grę. Przegląd ofert.