OhMiBod - seksualne szaleństwo z odtwarzaczem iPod

Brytyjski sklep internetowy Bedroom Pleasures - rozpoczął sprzedaż niezwykłego produktu. Jest nim wibrator OMB411, firmy OhMiBod, który podłączony do iPoda wibruje w rytm muzyki granej na odtwarzaczu. Zabawka w internetowym sklepie Bedroom Pleasures kosztuje jedynie 50 funtów.

OhMiBod - seksualne szaleństwo z odtwarzaczem iPod

OMB411 z eleganckim, różowym etui

OMB411 to wibrator o długości 8 cali napędzany bateriami AA (zwykłe "paluszki"). Cechą, która go wyróżnia jest możliwość podłączenia do przenośnego odtwarzacza firmy Apple. To nie prima-aplirisowy żart. Urządzenie, we współpracy z iPodem dostarczyć może niewiastom, jak zapewnia producent, niesamowitych wrażeń. W ofercie sklepu przeczytać możemy, iż "Połączenie słuchania i odczuwania muzyki szybko zaprowadzi cię w miejsce, gdzie muzyka i ciało spotykają się w jednym punkcie i owocują niespotykanym doświadczeniem seksualnym." OMB411 według zapewnień producenta wibruje w rytm muzyki, odtwarzanej w iPodzie.

Każdy użytkownik (albo raczej użytkowniczka) może dodatkowo dokupić specjalną przejściówkę umożliwiającą podłączenie do iPoda zarówno wibratora jak i słuchawek. Dostępne są także specjalne stylowe mocowania na udo lub ramię, dzięki którym korzystać ze sprzętu można w trakcie joggingu lub ćwiczeń na siłowni.

IPodowy wibrator nie jest produktem najnowszym. Jego sprzedaż w Stanach Zjednoczonych rozpoczęła się na początku sierpnia - teraz jednak zabawka trafia do Europy. Pytanie, jak duże zainteresowanie wzbudzi w wybrednych Europejkach...

OMB411 kupić można na stronie Bedroom Pleasures