Okazje.info: jakich prezentów szukamy na Walentynki?

Choć Święto Zakochanych dopiero za dwa tygodnie, to w sklepach internetowych już teraz roi się od wszelkiego rodzaju ofert z prezentami. Według danych z porównywarki okazje.info, internauci zaczęli masowe wyszukiwanie produktów z takich kategorii jak biżuteria, bielizna czy płyty CD. Największym hitem może się jednak okazać... męski szlafrok, którego sprzedaż w ostatnich 2 tygodniach wzrosła o blisko 1000 procent.

Według danych z porównywarki okazje.info największym zainteresowaniem wśród zakochanych cieszy się muzyka relaksacyjna (wzrost o 600% w ostatnich 2 tygodniach), biżuteria (244%) i gry na konsolę PS3 (181%).

Co ciekawe, z danych porównywarki wynika, że tegorocznym hitem będzie męski szlafrok, którego sprzedaż w ostatnich 2 tygodniach wzrosła prawie o 1000 procent. A to oznacza, że częstymi klientami sklepów internetowych są również i panie.

"Nasza strona z pomysłami na walentynkowe prezenty notuje od 3 do 5 tysięcy odwiedzin dziennie. W samej porównywarce liczba odwiedzin w dziale perfum wzrosła o 60 % w ciągu ostatnich dwóch tygodni, to teraz jedna z najpopularniejszych kategorii. Dużą popularność zyskały męskie bokserki ze śmiesznymi nadrukami i seksowne halki (wzrost zainteresowania o 184 %!)" - mówi Milena Bakalarz z porównywarki cen Okazje.info.pl