Okładka GTA IV ujawniona, kolejny trailer w drodze

Ostatnimi czasy ucichło trochę na temat Grand Theft Auto IV. Producenci gry postanowili więc na nowo podgrzać atmosferę wokół swojego flagowego produktu. Dziś ujawnili w prawdziwie "hollywoodzki" sposób okładkę gry. W czwartek premierę będzie miał nowy trailer.

Nowa odsłona GTA jest aktualnie jedną z najbardziej oczekiwanych produkcji na rynku. Trzeba przyznać, że ludzie z Rockstar umieją podgrzewać atmosferę wokół swoich produktów. Wreszcie, po wielu spekulacjach na temat jej możliwego wyglądu, oficjalnie zaprezentowali okładkę gry.

Okładka GTA IV ujawniona, kolejny trailer w drodze

Jednak otoczka związana z "premierą" jest większa. Producenci opublikowali na oficjalnej stronie gry film z tworzenia pudełkowego obrazu w wersji XXL.

To jednak jeszcze nie koniec nowości. Już za tydzień, 6 grudnia, odbędzie się bowiem premiera nowego, trzeciego już trailera z GTA IV. Świeży zwiastun nazywać się będzie "Move up, ladies".

Najnowsza część GTA ukaże się na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 już w kwietniu 2008. Ciekawe czym jeszcze zaskoczy nas ekipa Rockstar przed premierą tytułu.