Oko smoka po polsku

TopWare Poland informuje, ze nabył prawa do dystrybucji na terenie Polski gry akcji z elementami cRPG pt. THE I OF THE DRAGON. Producentem gry jest rosyjska firma Primal Software. Polska premiera gry planowana jest na III kwartał br.

Akcja gry toczy się na Ziemi, której mieszkańcy zostają zaatakowani przez armię złych i krwiożerczych istot. Miasta legły w gruzach, ludzka obrona zostaje całkowicie rozbita i wydaje się, że już nic nie powstrzyma zagłady ludzkości. W obliczu klęski, ludzie postanawiają zwrócić się o pomoc do smoków, pradawnych sprzymierzeńców ludzkości. Gracz wcieli się w młodego smoka, a jego zadaniem będzie powstrzymanie okrutnych najeźdźców.

Podczas rozgrywki będziemy mieli do wyboru trzy rodzaje smoków o różnych umiejętnościach (związanych z siłą ognia, lodu lub żrącego kwasu). Akcja gry będzie toczyć się w różnorodnych lokacjach, wśród których nie zabrakło lasów, pól, wysokich gór czy pustyni. W sumie w grze znajdziecie ponad 100 rodzajów ukształtowania terenu. W walce z 40 rodzajami potworów każdy z dostępnych w grze smoków będzie mógł korzystać z ponad 60 rodzajów magicznych zaklęć.

Gra zostanie wydana w polskiej wersji językowej, a jej premiera przewidziana jest na III kwartał 2004r. Więcej informacji wkrótce.

MINIMALNE WYMAGANIA

Windows 98, Me, 2000, XP

Procesor Pentium III 600 MHz

128 MB pamięci RAM

karta grafiki 32 MB

napęd CD-Rom 8x

1,2 GB wolnej przestrzeni na dysku

DirectX 8.1 lub nowszy

REKOMENDOWANA KONFIGURACJA

Windows 98, Me, 2000, XP

Procesor Pentium III 1 GHz

256 MB pamięci RAM

karta grafiki 32 MB obsługująca TnL

napęd CD-Rom 24x

1,5 GB wolnej przestrzeni na dysku

karta dźwiękowa 5.1

Wkrótce zostaną uruchomione strony internetowe poświęcone grze http://dragon.topware.pl


Zobacz również