Okres przedświąteczny - idealny moment na zakup telewizora HD

Okres przedświąteczny to idealny czas na zakupy. Z pewnością jest tak w przypadku telewizorów, których producenci prześcigają się w interesujących promocjach. Nabywając objęte nimi modele mamy np. możliwość skorzystania z wydłużonej gwarancji oraz otrzymania za darmo odtwarzacza Blu-ray. Po spełnieniu pewnych warunków możemy nawet liczyć na zwrot 100% wartości zakupionego odbiornika.

Często wprowadzane przez producentów i sklepy promocje nie są zbyt interesujące. W okresie świątecznym pojawiają się jednak propozycje godne uwagi. Poniżej przedstawiamy dwie z nich.

Okres przedświąteczny - idealny moment na zakup telewizora HD

Panasonic TH-65PY800P

Panasonic

Panasonic rozpoczął akcję, która umożliwia bezpłatne przedłużenie gwarancji do 5 lat i zwrot aż do 100% wartości za zakupiony telewizor. Promocja obejmuje modele z serii C, X ,U, S, G, V, Z, a także telewizory plazmowe TH-65PY800P i TH-58PY800 zakupione na terenie Polski i pochodzące z dystrybucji Panasonic Polska.

Przedłużona gwarancja

Promocją są objęte telewizory Viera z linii 2009 zakupione w okresie pomiędzy 2 listopada 2009, a 31 stycznia 2010 roku. Aby przedłużyć okres gwarancji do 5 lat należy dokonać do 14 lutego przyszłego roku odpowiedniej rejestracji na tej stronie.

Zwrot do 100% wartości za zakupiony telewizor

W kolejnym etapie (po prawidłowej rejestracji) klient ma możliwość wzięcia udziału w akcji polegającej na polecaniu telewizorów Panasonika znajomym, których adresy e-mail powinien podać na wspomnianej wcześniej stronie. Otrzymają oni wygenerowane automatyczne powiadomienie o możliwości udziału w promocji. Jeżeli któryś z nich zdecyduje się na zakup telewizora Viera i zarejestruje go na stronie promocji, osoba polecająca otrzyma 1 punkt. Im ich więcej uzbiera tym lepiej, gdyż wówczas otrzyma możliwość zdobycia jednej z następujących nagród:

Miejsca 1-20: zwrot 100% wartości zakupionego telewizora, ale nie więcej niż 7000 zł brutto;

Miejsca 21-70: zwrot 50% wartości zakupionego telewizora, ale nie więcej niż 3500 zł brutto;

Miejsca 71-1000: zwrot 10% wartości zakupionego telewizora, ale nie więcej niż 700 zł brutto.

Okres przedświąteczny - idealny moment na zakup telewizora HD

Sharp LC-46LE700E

Sharp

Przedłużona gwarancja

Promocja firmy Sharp potrwa do końca roku i, podobnie jak w przypadku poprzednika, polega ona na wydłużeniu gwarancji do 5 lat. Objęte są nią 100-hercowe telewizory Sharp AQUOS Full LED należące do serii LE LX lub LU 700E. Klient może wybierać pomiędzy następującymi rozmiarami ekranu: 32-, 40-, 46- i 52 cale.

Odtwarzacz Blu-ray gratis

Osoby, które zdecydują się na zakup do końca tego miesiąca 46- lub 52-calowego telewizora z serii 700 mogą skorzystać z wydłużonej gwarancji oraz dodatkowo otrzymać bardzo przydatny prezent. Mowa tu o pozwalającym na odczyt płyt z filmami HD odtwarzaczu Blu-ray Sharp AQUOS.