Olbrzymie zainteresowanie Microsoft Technology Summit 2012

Microsoft Technology Summit 2012 to jedna z największych konferencji technologicznych w Polsce. Zainteresowanie jest olbrzymie - w ciagu miesiąca zapisało się aż 1500 uczestników!

Patrząc na program konferencji, trudno temu się dziwić. Wymienimy tu tylko te, cieszące się największym zainteresowaniem:

 • SQL Server 2012 - nowe elementy języka T-SQL w praktyce - Paweł Potasiński / Marek Adamczuk
 • Programowanie aplikacji dla Windows 8 (część 1 i 2) - Tomasz Wiśniewski / Bartłomiej Zass
 • Świeży powiew katalogu … czyli w Active Directory zmianami powiało - Tomasz Onyszko
 • Pimp Up My Datacenter - Windows Server 2012 w akcji - Mariusz Kędziora
 • HTML5 w Windows 8 - Hit czy Kit? - Marcin Borecki
 • Visual Studio Ninja - Marcin Iwanowski
 • Ten Deadly Sins of Administrators about Windows Security - Paula Januszkiewicz
 • Czym zaskoczy Cię Visual Studio 2012? - Grzegorz Rycaj
 • U podstawy chmury. Windows Server 2012 z Hyper-V 3.0 jako platforma wirtualizacji systemowej - Grzegorz Tworek
 • Windows 8 UI, czyli jak zrobić z programisty designera i ocalić świat - Grzegorz Róg
 • Windows 8: Specjalisto IT - Niech Moc Będzie z Tobą - Mariusz Kędziora

Nie zabraknie gości specjalnych - wśród nich znajdzie się David Chappell, ekspert od architektury IT, główny partner w firmie Chappell & Associates. Jak dotąd wystąpił na ponad 100 wydarzeniach i konferencjach na wszystkich kontynentach świata, a łączna liczba uczestników jego seminariów szacowana jest na kilkadziesiąt tysięcy. Chappell posiada licencjat w dziedzinie ekonomii i dyplom magistra informatyki na uniwersytecie Wisconsin-Madison, a z jego usług korzystali taki giganci rynkowi jak Hewlett-Packard, IBM, Microsoft i Target Corporation. Z jego książek szkolą się między innymi absolwenci prestiżowego MIT.

Olbrzymie zainteresowanie Microsoft Technology Summit 2012

David Chappell

Oprócz tak znakomitego gościa będzie można spotkać równiez innych ekspertów wysokiej klasy - przybędzie John Craddock, zajmujący się projektowaniem i wdrażaniem systemów komputerowych oraz Paula Januszkiewicz - specjalistka ds. audytu zabezpieczeń IT i testów penetracyjnych. Ogółem dni uczestnicy będą mogli skomponować swój indywidualny plan spośród blisko 56 sesji, przygotowanych przez 67 ekspertów. I co ważne - to właśnie podczas konferencji Windows 8 zadebiutuje w Polsce!

Olbrzymie zainteresowanie Microsoft Technology Summit 2012

Windows 8

Microsoft Technology Summit 2012 odbędzie się 29-30 października w Warszawie (centrum EXPO XXI). Zainteresowani powinni wypełnić formularz na stronie www.mtskonferencja.pl. UWAGA - do 7 X ceny wejściówek w promocyjnej cenie! Wynosi ona 799 PLN brutto, a po 7 X będzie o 300 złotych drożej - 1099 PLN. Przewidziano promocje dla firm - przy zakupie 4 wejściówek otrzymają piątą gratis. Wówczas warunkiem skorzystania z promocji jest jednoczesna rejestracja 5 osób (lub wielokrotności pięciu).

Jako że organizatorzy przewidzieli 2500 wejściówek, zostało już mniej niż połowa. Tak więc kto chce wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu - niech rejestruje się jak najszybciej.