Olympus Stylus Verve w 6 kolorach

We wrześniu pojawi się kompaktowy model aparatu cyfrowego firmy Olympus o nazwie Stylus Verve. Dostępny on będzie w aż 6 wersjach kolorystycznych.

Stylus Verve to kieszonkowa cyfrówka o ciekawej stylistyce obudowy, z 4-megapikselową matrycą CCD. Zastosowany w niej obiektyw 5.8-11.6mm, oferuje 2-krotny zoom optyczny oraz 4-krotny odpowiednik cyfrowy. Do dyspozycji użytkownika oddano 16 trybów wykonywania zdjęć (w tym możliwość dodawania efektów typu Soft Focus, Fish Eye oraz Black and White), a ich maksymalna rozdzielczość to 2272 x 1704 piksele. Podgląd wykonanych ujęć odbywać się może na wbudowanym wyświetlaczu LCD o przekątnej ekranu 1,8 cala.

Dodatkowo, Stylus Verve potrafi rejestrować sekwencje wideo w formacie MOV oraz komunikować się bezpośrednio z drukarką przy pomocy technologii PictBridge. Zdjęcia zapisywane są na karcie xD-Picture, której egzemplarz o pojemności 16 MB znajdziemy w komplecie z aparatem. Cenę urządzenia dostępnego w wersjach kolorystycznych: silver, blue, black, white, red oraz copper, ustalono na 349,99 USD.

Dokładna specyfikacja aparatu cyfrowego Olympus Stylus Verve

Więcej informacji: Olympus