One More Drop - darmowa gra logiczna na Androida

One More Drop to sympatyczna gra logiczna, do zapoznania się z którą zapraszam posiadaczy smartfonów z systemem Android 2.2. i wyższych.

Celem zabawy jest wyhodowanie roślinki dla sympatycznego stworka Peekaboo. W tym celu musimy umożliwić kroplom wody dotarcie do niej. Oczywiście im dalszy etap, tym mnożą się przeszkody. Gra One More Drop posiada dość mocny nacisk na fizykę, która oddana jest w niej bardzo realistycznie. Wszystko w miłym, rysunkowym klimacie. Oto gameplay, pokazujący kilka plansz.

Prawda, że przyjemne? Pozycja ta dostępna jest w dwóch wersjach - darmowej (znajdziemy tu 27 poziomów) oraz płatnej - 72 plansze. Dzięki zaimplementowanemu edytorowi możemy tworzyć również własne poziomy, przeciągając zabawę bez końca. Za powstanie tej produkcji odpowiada czeskie studio Fivephones.

Wersja darmowa znajduje się na TEJ STRONIE. Mamy w niej reklamy, ale to mała niedogodność za dobrą zabawę. A pełna wersja to ledwie nieco ponad 3 PLN, więc prawie jak za darmo.

UWAGA

Tytuł ten może nie działać na niektórych urządzaniach z systemami Android 4.1.1 i 4.1.2. Niestety, ich dokładnej listy nie podano.


Zobacz również