OnePlus 10 z kolejnym modelem w serii? Wydaję nam się to niepotrzebne

Już wkrótce na rynku może pojawić się kolejny wariant OnePlusa 10. Tym razem model zostanie wyposażony w jeden z najmocniejszych procesorów do urządzeń mobilnych.

OnePlus 10 z kolejnym modelem w serii? Wydaję nam się to niepotrzebne

Źródło: Twitter.com / OnLeaks

Wciąż czekamy na nowe informacje dotyczące premiery OnePlusa 10 Ultra, a w międzyczasie w sieci pojawiły się kolejne przecieki dotyczące zupełnie innego modelu. Yogesh Brar - dziennikarz znany z dzielenia się nowościami dotyczącymi branży mobilnej - udostępnił na swoim profilu informację o nowym smartfonie chińskiej firmy, który ma zostać oparty na Snapdragonie 8 Gen 1.

Projekt urządzenia nosi nazwę Ovaltine, a jego debiut planowany jest na końcówkę lipca tego roku. Według wcześniejszych przecieków model Ultra, którego premiera również ma odbyć się w tym roku, ma zostać wyposażony w najnowszy Snapdragon 8+ Gen 1. Odrzucamy więc możliwość, że to ten smartfon kryje się pod kryptonimem Ovaltine.

Zobacz również:

Informacja o kolejnej premierze urządzenia z serii OnePlus 10 trochę nas zaskoczyła. Smartfon posiada już swój podstawowy model, a oprócz tego niedawno swój debiut zaliczyła wersja Pro. Kolejny w planach jest wariant Ultra, a teraz dowiadujemy się o jeszcze jednym flagowcu z 10 w nazwie.

Jeśli spekulacje Yogesh'a Brar'a okażą się prawdą, to już wkrótce powinniśmy otrzymać oficjalne informacje na temat nowego smartfona.