OnePlus 11 otrzyma nowy wariant kolorystyczny! Marka zapowiada intrygujące wykończenie flagowca

Jeden z najmocniejszych smartfonów na rynku otrzyma dodatkową wersję kolorystyczną.

Fot. Konrad Łącki / PCWorld.pl

Premiera OnePluse'a 11 odbyła się w lutym tego roku. Już na starcie urządzenie musiało mierzyć się z naprawdę mocną konkurencją, ponieważ w podobnym czasie na rynku zadebiutowały takie modele jak Galaxy S23 Ultra, Xiaomi 13 Pro czy Vivo X90 Pro. W bezpośrednim porównaniu z flagowcami konkurencji nowy OnePlus wychodzi obronną ręką, co może wynikać z minimalistycznego podejścia producenta do tegorocznej linii smartfonów. Większość marek - poza podstawową wersją urządzenia - wypuszcza na rynek także droższe modele z dodatkowymi opcjami. Dokładnie tak postąpiły wszystkie inne duże firmy, prezentując swoje najnowsze flagowce.

  • Samsung: Galaxy S23, Galaxy S23 Plus, Galaxy S23 Ultra.
  • Xiaomi: Xiaomi 13 Lite, Xiaomi 13, Xiaomi 13 Pro.
  • Vivo: Vivo X90, Vivo X90 Pro, Vixo X90 Pro+.

OnePlus podszedł do tegorocznej serii w alternatywny sposób i wszystkie topowe rozwiązania umieścił w jednym modelu. Marka adekwatnie zrealizowała również aspekt związanymi z dostępnymi opcjami kolorystycznymi, ponieważ urządzenie zadebiutowało jedynie w dwóch barwach: czarnej oraz zielonej. Najnowsze przecieki sugerują jednak, że flagowiec otrzyma nowy wariant, który swoim wykończeniem może nawiązywać do powierzchni Jowisza.

Zobacz również:

OnePlus 11 otrzyma nowy wariant kolorystyczny! Marka zapowiada intrygujące wykończenie flagowca

Źródło: MySmartPrice.com

Niestety nie wiemy, czy odświeżona wersja urządzenia zadebiutuje globalnie. Jak podaje portal MySmartPrice (tłumacząc post popularnego leakstera z serwisu Weibo) istnieje szansa na to, że nowa opcja kolorystyczna będzie dostępna jedynie na swoim rodzimym, chińskim rynku. Osobiście mam nadzieję, że te spekulacje okażą się chybione, ponieważ OnePlus 11 to jeden z najlepszych smartfonów, jakie miałem okazję testować w tym roku.

Smartfon OnePlus 11 w kolorze czarnym.

Fot. Konrad Łącki / PCWorld.pl

Flagowiec został oparty na najnowszym procesorze marki Qualcomm, czyli Snapdragonie 8 Gen 2. Chipset gwarantuje nie tylko świetną wydajność urządzenia, ale i brak problemów z nadmiernym przegrzewaniem, które występowały u jego poprzednika (Snapa 8 Gen 1). Flagowiec posiada również solidny zestaw aparatów z świetnym trybem portretowym oraz genialne głośniki. Pełną recenzję urządzenia znajdziecie na PCWorld.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: