OnePlus 11 zadebiutuje bez wersji Pro? Nowe przecieki sugerują zmianę w serii

W sieci pojawiły się kolejne informacje na temat przyszłorocznego flagowca.


OnePlus 11 zadebiutuje bez wersji Pro? Nowe przecieki sugerują zmianę w serii

Źródło: Twitter / Smartprix

OnePlus 11 bez Pro w nazwie?

Popularny leakster, znany z udostępniania przedpremierowych informacji na temat nadchodzących smartfonów, zdradził na twitterze, że OnePlus zrezygnuje z wersji Pro przy premierze swojego nowego flagowca. Max Jambor - czyli źródło informacji - zasugerował także, że modyfikacja tyczy się jedynie nazwy, a wszystkie wcześniejsze spekulacje na temat specyfikacji smartfona nie ulegają zmianie. Oznacza to, że OnePlus 11 zadebiutuje na rynku bez wersji Pro, ale zostanie wyposażony w podzespoły, które zdecydowanie sugerują jego zaawansowane możliwości.

Jambor podkreślił jednak, że tyczy się to smartfona, który ujrzymy w pierwszym kwartale 2023 roku. Być może chińska marka zdecyduje się na zaprezentowanie alternatywnych wersji urządzenia, ale w późniejszym czasie. Obecnie żaden większy producent smartfonów nie prezentuje pojedynczego modelu w serii i każdy z nich daje dość szerokie pole do wyboru dla użytkownika.

Zobacz również:

OnePlus 11/OnePlus 11 Pro - specyfikacja

OnePlus 11 zadebiutuje bez wersji Pro? Nowe przecieki sugerują zmianę w serii

Źródło: Twitter / Smartprix

Najważniejszym elementem nowego flagowca będzie procesor Snapdragon 8 Gen 2 od marki Qualcomm. Chipset nie został jeszcze oficjalnie zaprezentowany, ale jego debiutu możemy spodziewać się jeszcze w tym roku. Smartfon otrzyma także 6.7-calowy ekran z 120 Hz odświeżaniem obrazu oraz baterię o pojemności 5000 mAh. Specyfikacja nowego urządzenia marki OnePlus będzie więc stała na flagowym poziomie.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: