OnePlus 7T Pro z OxygenOS 10.0.4 i październikowymi poprawkami

Najnowszy i najdroższy smartfon od OnePlus'a otrzymuje aktualizacje wprowadzającą poprawki zabezpieczeń z października 2019 roku.

Najnowsza aktualizacja OnePlusa 7T Pro wprowadza optymalizację łączności Bluetooth oraz funkcje rozszerzonego zrzutu ekranu.

OnePlus 7T Pro otrzymał właśnie nową aktualizację systemu. OxygenOS 10.0.4 został już udostępniona dla części urządzeń. Podobnie, jak w przypadku innych aktualizacji również ta wprowadzana jest w partiach. Update waży 166 MB i skupia się na poprawie błędów.

Aktualizacja rozwiązuje problem z czarny paskiem podczas ładowania lub odtwarzania filmów. Producent zabrał się także za optymalizację łączności Bluetooth w samochodach oraz wprowadził rozszerzone funkcje wykonywania zrzutów ekranu. Aktualizacja Oxygen OS 10.0.4 wprowadza również poprawki zabezpieczeń datowane na październik 2019 roku. Trochę szkoda, że OnePlus nie zdecydował się na implementacje najnowszych listopadowych poprawek, które dostępne są już na niektórych flagowych smartfonach Samsunga.

Oprogramowanie udostępniane jest jako aktualizacja OTA. Stosowna poprawka powinna pojawić się również na OnePlus 7T Pro McLaren Edition, ponieważ specyfikacja techniczna obu urządzeń jest identyczna.

Źródło: 91mobiles.com