OnePlus 7T już z OxygenOS 10.0.5 i październikowymi poprawkami zabezpieczeń

OnePlus postanowił zaktualizować model 7T podczas, gdy OnePlus 7 i 7 Pro otrzymują piątą wersję beta OxygenOS.

OnePlus jest w trakcie wprowadzania nowych aktualizacji oprogramowania do kilku swoich modeli. OnePlus 7T otrzymuje nową wersję OxygenOS 10.0.5, która usuwa kilka błędów i poprawia stabilność systemu, a także wprowadza poprawki zabezpieczeń datowana na październik 2019 roku. Poprzednia aktualizacja dla tego modelu przyniosła ulepszenia w zakresie przedniej kamerki oraz ustawień systemu i sieci. Producent opublikował także najnowszą aktualizację OxygenOS Open Beta 5 dla OnePlus'a 7 Pro. Aktualizacja Open Beta dla OnePlus'a 7 pojawi się w przyszłym tygodniu.

OnePlus 7T już z OxygenOS 10.0.5 i październikowymi poprawkami zabezpieczeń

Źródło: oneplus

Najnowsze oprogramowanie OxygenOS 10.0.5 dla OnePlus'a 7T pojawia się na kilka tygodniu po poprzednim wydaniu. Podobnie, jak starszy system, wydaje się, że jest to kolejna aktualizacja przyrostowa, która nie wprowadza żadnych nowych funkcji, a jedynie skupia się na poprawkach.

Zgodnie z informacją przekazaną przez producenta aktualizacja dla OnePlus'a 7T z systemem OxygenOS 10.0.5 wprowadza przy okazji październikowe poprawki zabezpieczeń systemu Android. Eliminuje także denerwujący problem z podwójnym gestem stuknięcia urządzenia w celu aktywacji ekranu. Skupiono się też na poprawie ogólnej stabilności systemu urządzenia.

Tak, jak zawsze najnowsze oprogramowanie OxygenOS będzie udostępniane etapowo i pełne wdrożenie systemu na wszystkie urządzenia może potrwać od kilku do kilkunastu dni. Producent udostępnia oprogramowanie partiami dla małych grup użytkowników, aby upewnić się, że system nie sprawia żadnych problemów.

Źródło: 91mobiles.com