OnePlus 8 i OnePlus 8 Pro pojawiają się na stronie programu partnerskiego Amazon

Amazon oficjalnie potwierdził istnienie OnePlus'a 8 i 8 Pro.

OnePlus jak co roku przygotowuje się do wiosennego odświeżenia swojej linii produktowej. W tym roku spodziewamy się zobaczyć zupełnie nowe modele OnePlus 8 i OnePlus 8 Pro, a także nowego, tańszego OnePlus 8 Lite. Modele te pozostaną w ofercie przez pół roku. Jesienią zostaną zastąpione przez odświeżone wersje z dopiskiem T na końcu.

OnePlus 8 i OnePlus 8 Pro pojawiają się na stronie programu partnerskiego Amazon

Źródło: 91mobiles.com

Chociaż w sieci krążą pewne informacje na temat nowych smartfonów, a także specyfikacji technicznych i funkcji nadal posiadamy mało oficjalnych informacji.

Indyjski oddział Amazonu, który jest partnerem sprzedającym smartfony OnePlus'a od momentu ich debiutu na rynku Indyjskim zdradził, że wkrótce w sprzedaży pojawią się dwa nowe modele - OnePlus 8 oraz OnePlus 8 Pro.

Oba smartfony zostały wciągnięte na listę programu Amazon Affiliate. Dzięki temu sprzedażowy gigant potwierdził, że premiera smartfonów już w najbliższym czasie.

Lista telefonów na stronie Amazon India Affiliate wskazuje, że oficjalna premiera smartfonów odbędzie się niedługo. Istnieją doniesienia, że smartfony mogą zostać zaprezentowane już na targach Mobile World Congress w Barcelonie, które odbywają się w dniach 24-27 lutego 2020 roku. Alternatywnie OnePlus może zdecydować się na premierę wkrótce po targach. Zazwyczaj OnePlus decyduje się na wprowadzenie do sprzedaży nowych modeli w maju.

OnePlus 8 i OnePlus 8 Pro pojawiają się na stronie programu partnerskiego Amazon

Źródło: gizmochina.com

W chwili obecnej urządzenia zniknęły z listy Amazon Affiliate. Amazon usunął je chwile po tym, jak pierwsze informacje pojawiły się w sieci.

Spodziewamy się, że w tym roku smartfony OnePlus'a zadebiutują nieco wcześniej, a na dodatek w sprzedaży pojawią konfiguracje z obsługą sieci 5G w tańszych modelach. Do tej pory jedynym urządzeniem OnePlus'a z 5G jest najdroższy model 7T Pro 5G oraz jego limitowana wersja McLaren.

Dodatkowo smartfony chińskiego producenta mogą zaoferować nową, wyczekiwaną od lat funkcję. Mowa o bezprzewodowym ładowaniu. Ostatnimi czasy zostało ono potwierdzone przez Wireless Power Consortium.

Źródło: gizmochina.com