OnePlus 9 godnym konkurentem dla Galaxy S21 - znamy nazwę kodową

OnePlus 8T zadebiutował zaledwie tydzień temu, a my już znamy pierwsze informacje na temat OnePlus'a 9 - przyszłorocznego pogromcy flagowców.

OnePlus klasycznie już na początku października zaprezentował ulepszoną wersję swojego tegorocznego flagowca. Na rynku pojawił się OnePlus 8T.

OnePlus 8T

OnePlus 8T

Smartfon w naszym kraju nadal znajduje się w kończącej się dziś przedsprzedaży, a w sieci pojawiły się już plotki na temat jego następcy.

OnePlus 9 będzie zupełnie nową konstrukcją, która wykorzysta niezaprezentowany jeszcze procesor Qualcomm Snapdragon 875.

Co ciekawe OnePlus 9 nie jest pierwszym flagowym smartfonem na 2021 roku, który wyciekł do sieci. Wczoraj informowaliśmy o sporym przecieku na temat Samsunga Galaxy S21, który może zadebiutować już w styczniu 2021 roku.

Tymczasem powracając do OnePlus'a 9 dzięki wpisowi na Twitterze od użytkownika Max J wiemy już jaką nazwę kodową otrzymał przyszły flagowiec OnePlusa. Wszystko zdradza poniższa fotografia przedstawiająca nazwę oraz sylwetkę bliżej niesprecyzowanego smartfona.

OnePlus Lemonade
Źródło: https://twitter.com/MaxJmb/status/1318175193056030722

OnePlus Lemonade

Źródło: https://twitter.com/MaxJmb/status/1318175193056030722

Wyciek potwierdza jedynie nazwę kodową, o której słyszymy nie pierwszy raz. Wpis na temat nadchodzącego urządzenia OnePlus o nazwie kodowej Lemonade pojawił się już w bazie danych XDA-Developers we wrześniu.

OnePlus obiecał, że nadchodzący flagowiec otrzyma jeszcze wyższą częstotliwość odświeżania ekranu. Oznacza to, że możemy liczyć nawet na 144 Hz panel. Podobny znajduje się w Mi 10T, ale jest to wyświetlacz wykonany w technologii IPS LCD, a nie OLED.

Źródło: androidauthority.com