OnePlus Concept One pierwszym składanym smartfonem marki

OnePlus już wkrótce może zaprezentować budżetowego składanego smartfona z flagowymi podzespołami.

Przyszły rok zapowiada się bardzo interesująco, a już w pierwszym kwartale na rynek trafi wiele ciekawych sprzętów. Z pewnością na początku przyszłej debaty zobaczymy coraz większą ilość urządzeń wyposażonych w modem sieci 5G oraz kolejne modele smartfonów z elastycznymi wyświetlaczami. Jeden z nich może pojawić się już w styczniu.

OnePlus Concept One pierwszym składanym smartfonem marki

Na pierwszy kwartał 2020 roku przypadają dwie imprezy technologiczne o globalnym zasięgu. Pierwsza z nich - Consumer Electronics Show 2020 odbędzie się w Las Vegas w dniach 7-10 stycznia. Nieco ponad miesiąc później w dniach 24-27 lutego w Barcelonie odbywać się będą targi Mobile World Congress, które ukierunkowane są bardziej na branże mobilną.

Na targach CES 2020 spodziewamy się zobaczyć największych potentatów rynkowych z LG i Samsungiem na szczycie. Nie zabraknie jednak również mniejszych producentów z OnePlus'em na czele.

Chińczycy zamierzają zaprezentować OnePlus Concept One. W chwili obecnej wokół tego urządzenia budowana jest duża aura tajemniczości. Nie wiemy z jakim produktem będziemy mieć styczność, ale wszyscy po cichu liczą na składanego smartfona produkcji OnePlus'a. Według obserwatorów z branży i portalu The Korea Herald, OnePlus w Las Vegas zaprezentuje swojego pierwszego składanego smartfona z elastycznym ekranem.

W chwili obecnej brakuje jakichkolwiek potwierdzonych informacji na temat urządzenia. Producent może zdecydować się na konstrukcję książki tak, jak Samsung lub stworzyć konkurencję dla Motoroli RAZR będącej wskrzeszeniem komórek z klapką.

Więcej informacji na temat OnePlus Concept One dowiemy się już na początku stycznia.

Źródło: gsmarena.com, koreaherald.com