OnePlus One doczeka się następcy, ale dopiero w przyszłym roku

OnePlus One to jedna z najciekawszych premier tego roku w segmencie smartfonów. Telefon tej firmy rodem z Chin rozbudził wyobraźnię wielu konsumentów, ponieważ twórcy obiecywali specyfikację zbliżoną do tego, co oferują topowe modele uznanych na rynku firm przy zachowaniu bardzo atrakcyjnej ceny. W planach jest już następca tego sprzętu.

Twórcy OnePlus One wyprodukowali telefon, na który czekało bardzo wielu użytkowników. Nie potrafili jednak sprostać zapotrzebowaniu na tani smartfon o ponadprzeciętnej specyfikacji. Stworzyli system zaproszeń, bez których niemożliwe było kupno urządzenia. Dopiero teraz pojawiły się głosy o tym, że telefon ten trafi do sprzedaży w klasycznych kanałach.

Dziś parametry techniczne OnePlus One nie robią jednak już takiego dobrego wrażenia, jak jeszcze kilka miesięcy temu. Ponieważ smartfony konkurencji nieco staniały i pojawiły się nowe modele, rynkowa premiera OnePlus Onenie odbije się już tak medialnym echem, jak jego pierwsza prezentacja. Twórcy urządzenia zdają sobie z tego sprawę, dlatego pracują już nad kolejną edycją ”pogromcy flagowców” o nazwie OnePlus Two.

Zobacz również:

  • OPPO INNO DAY 2021 już 14 i 15 grudnia!
OnePlus One doczeka się następcy, ale dopiero w przyszłym roku

Smartfon OnePlus Two ma pojawić się w sprzedaży w przyszłym roku w pierwszym lub drugim kwartale. Możliwe też, że urządzenie będzie mniejsze od poprzednika, albo twórcy zdecydują się na wydanie dwóch wersji różniących się rozmiarem - podobnie jak uczyniło to Sony ze swoim najnowszym sztandarowym smartfonem Xperia Z3.

Na pierwsze informacje dotyczące specyfikacji, spodziewanej ceny i sposobu dystrybucji przyjdzie nam jeszcze jednak nieco poczekać.

źródło: slashgear.com