OnePlus One i OnePlus 2 mają doczekać się następcy jeszcze w tym roku

Niecały tydzień minął od prezentacji smartfona OnePlus 2, a już pojawiły się informacje o kolejnym modelu telefonu tej firmy. Nie są to żadne plotki, a nowe urządzenie zapowiedział jeden ze współzałożycieli firmy.

OnePlus 2 jeszcze nie trafił w ręce zainteresowanych tym sprzętem klientów, a firma już mówi o kolejnych planach. W tym roku do sprzedaży może trafić jeszcze jedno urządzenie sygnowane logo OnePlus. Nie wiadomo jeszcze, czy producent zdąży z jego wprowadzeniem na rynek, ale wiemy przynajmniej, że ma takie plany.

Carl Pei, czyli jeden z założycieli OnePlus, wypowiedział się o przyszłości firmy w wywiadzie udzielonym USA Today. Zapowiedział on, że producent chce wydać w tym roku jeszcze jeden telefon oprócz OnePlus 2. Jest szansa, że urządzenie pojawi się w sklepach jeszcze przed tegorocznymi Świętami Bożego Narodzenia.

Nie ma jeszcze żadnych konkretnych informacji na temat tego, czy następny telefon OnePlus będzie bezpośrednim następcą OnePlus One i OnePlus 2, czy urządzeniem z zupełnie nowej linii. Carl Pei zapowiedział tylko, że użytkownicy będą mieli trudny wybór pomiędzy tymi dwoma sprzętami, więc wygląda na to, że nie będzie to OnePlus 3.

OnePlus 2 w różnych wersjach kolorystycznych

OnePlus 2 w różnych wersjach kolorystycznych

OnePlus to firma która odpowiedzialna jest za spore zamieszanie na rynku smartfonów. Pierwszy telefon, dostępny tylko dla nielicznej grupy osób, które zdobyły zaproszenie, cechował się bardzo dobrym stosunkiem ceny do parametrów. Urządzenie zostało okrzyknięte z tego powodu "zabójcą flagowców".

OnePlus One kosztował o kilkaset dol. mniej niż telefony konkurencyjnych firm o podobnej specyfikacji. OnePlus 2 ze względu na stosunek ceny do możliwości też okazał się hitem, a zainteresowanych jego zakupem jest już ponad milion osób.

źródło: 9to5google.com