OnePlus One może już niedługo doczekać się następcy

OnePlus One to jedno z najciekawszych urządzeń mobilnych zaprezentowanych w tym roku. “Zabójca flagowców” zdążył się już jednak nieco zestarzeć, a konkurencja wprowadziła na rynek znacznie potężniejsze urządzenia. Użytkownicy oczekują teraz premiery OnePlus 2 i mają wobec niego wysokie oczekiwania.

W sieci pojawiły się już pierwsze informacje na temat OnePlus 2. Następca OnePlus One z pewnością będzie potężniejszy od poprzednika pod względem specyfikacji technicznej. Najprawdopodobniej producent zdecyduje się też na wydanie go w kilku nowych wersjach kolorystycznych. OnePlus 2 może doczekać sie kilku wariantów obudowy o nazwie StyleSwap, w tym drewnianej i kewlarowej. W przypadku OnePlus One pojawiła się jedynie dodatkowa wersja z obudową wykonaną z bambusa, ale szybko wycofano ją ze sprzedaży.

Nie wiadomo jeszcze, jaką dokładną specyfikację ma mieć nowe urządzenie od OnePlus. Jak na razie jedyne zapowiedzi dotyczą tego, że specyfikacja będzie “niespodzianką” dla osób oczekujących tego smartfona. Pojawiły się też pierwsze niepotwierdzone informacje na temat ceny tego sprzętu. Ma on zostać wyceniony niżej niż równowartość 500 dolarów, czyli nadal mniej niż konkurencyjne topowe modele.

Oznacza to, że w przypadku OnePlus 2 podobnie jak przy OnePlus One producent nie liczy na duże marże, ale chce dotrzeć do jak największej liczby klientów. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że firma wyciągnęła nauczkę z problemów, jakie spotkały ją przy dystrybucji pierwszego produktu i tym razem uda jej się uniknąć problemów z dostawami.

źródło: phonearena.com