OnePlus One w końcu bez zaproszeń. Smartfon trafi do normalnej sprzedaży

Wszyscy chętni na telefon OnePlus One, którym do tej pory nie udało się zdobyć zaproszenia, będą mogli niedługo nabyć urządzenie bez żadnego kombinowania. Firma zdecydowała, że najwyższy czas umożliwić zakup smartfona w normalny sposób.

Smartfon OnePlus One przez wiele tygodni był bardzo gorącym tematem w świecie nowych technologii. Twórcy tego urządzenia postanowili stworzyć sprzęt o specyfikacji zawstydzającej flagowce znanych firm z rynku mobilnego zachowując przy tym bardzo atrakcyjną cenę. W celu podkręcenia zainteresowania nowym telefonem twórcy OnePlus One zdecydowali się na bardzo nietypowy sposób dystrybucji. Po oficjalnej premierze telefonu nie dało się po prostu przelać określonej kwoty sprzedawcy i czekać na dostarczenie paczki.

Aby zdobyć OnePlus One, chętni na ten telefon musieli najpierw zdobyć zaproszenie w jednym z konkursów online organizowanych przez firmę odpowiedzialną za stworzenie tego urządzenia. Zaproszeń przekazano do tej pory stosunkowo niewiele, a z początku internauci wręcz bili się o możliwość kupna telefonu. Teraz jednak szum dookoła smartfona OnePlus One nieco ucichł.

Zobacz również:

  • OnePlus 9RT z kolejnym certyfikatem. Premiera wkrótce?
  • Apple Watch Series 7 - poznaj nowości w tegorocznym smartwatchu Apple!
OnePlus One w końcu bez zaproszeń. Smartfon trafi do normalnej sprzedaży

Niedługo na rynek trafią zupełnie nowe urządzenia, których prezentacji spodziewamy się na targach IFA 2014 w Berlinie, a twórcy OnePlus One uznali, że to najwyższa pora, by swój sprzęt udostępnić w normalnej sprzedaży. Z początku “zabójca flagowców” miał trafić do szerszej dystrybucji we wrześniu, ale najprawdopodobniej skończy się na październiku. Czekamy też na informację, jaka będzie rynkowa cena tego urządzenia, a wszyscy zainteresowani muszą uzbroić się w jeszcze nieco cierpliwości.

źródło: gizmodo.com