OnePlus Two, czyli następca OnePlus One na zdjęciach

Już niedługo smartfon OnePlus One doczeka się następcy. Oficjalnej prezentacji nowego telefonu jeszcze nie było, ale do sieci trafiły zdjęcia, które mają prezentować wygląd tego urządzenia.

OnePlus Two, bo tak najpewniej będzie się oficjalnie nazywał nowy telefon OnePlus, ma zadebiutować już za kilka dni. Zdjęcia prezentujące rzekomo to urządzenie przedostały się już do sieci. Jeśli potwierdzi się, że rzeczywiście przedstawiono na nich to urządzenie, to producentowi nie uda się zaskoczyć klientów podczas oficjalnej prezentacji.

Zdjęcie pochodzi od chińskiego Tenaa. Widać na nim przód i tył urządzenia. Pod ekranem w telefonie pojawił się spodziewany skaner linii papilarnych, a na pleckach widać logo OnePlus One i aparat fotograficzny podobny do tego, jaki jest w LG G4.

OnePlus Two na zdjęciach

OnePlus Two na zdjęciach

W OnePlus Two ma znaleźć się procesor Qualcomm Snapdragon 810 v.2.1 oraz 4 GB pamięci operacyjnej. Do ładowania urządzenia i transferu danych ma być wykorzystywany port micro USB typu C. Więcej na temat tego urządzenia dowiemy się 27 lipca, kiedy to następca OnePlus One zostanie oficjalnie zaprezentowany. Firma planuje streaming online, który będzie można obejrzeć na goglach wirtualnej rzeczywistości.

Oczekiwania są duże. OnePlus One był w momencie premiery jednym z najciekawszych smartfonów. Chińska firma zaoferowała przystępny cenowo telefon, który nie odbiegał specyfikacją od urządzeń z górnej półki. Ze względu na niską cenę cieszył się on dużym zainteresowaniem. O telefonie dużo się mówiło również za sprawą dużego popytu i małej podaży. Producent zdecydował się na wprowadzenie systemu zaproszeń, które trzeba było zdobyć przed zakupem.

źródło: thenextweb.com, tenaa.com.cn