OnePlus Watch Harry Potter Edition - zegarek nie dla mugoli?

Jeżeli jesteście fanami Harry'ego Pottera i nowych technologii, to ta propozycja jest właśnie dla was.

Fot. OnePlus

Chiński producent OnePlus przygotowuje specjalną ofertę dla użytkowników swoich inteligentnych zegarków. Już wkrótce forma ma zamiar zaprezentować w całej okazałości zegarki OnePlus Watch Harry Potter Edition. Do pełnej prezentacji zostało zapewne już niewiele czasu, a producent już teraz pokazuje nam pierwsze szczegóły:

Póki co wygląda na to, że nowy zegarek będzie posiadał specjalne skórzane opaski z dodatkowymi detalami, które będą doskonale znane fanom świata stworzonego przez J.K. Rowling w książkach o Harrym Potterze. Możemy także spodziewać się, że posiadacze zegarka otrzymają specjalnie przygotowane tarcze z kolejnymi elementami czarodziejskiego świata.

Nie jest to także pierwszy przypadek, w którym firma OnePlus przygotowuje produkty inspirowane innymi znanymi markami. W przeszłości mogliśmy zobaczyć już limitowane edycje smartfonów OnePlus 6 Marvel Avengers Edition, OnePlus 6T McLaren Edition oraz OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition. OnePlus Watch Harry Potter Edition będzie jednak pierwszym tego typu smartwatchem.

Zobacz również:

  • Recenzja: Huawei Watch GT 3 Elite - elegancki design i świetna bateria
  • Najciekawsze nadchodzące smartfony 2021 i 2022 roku [Kalendarium Premier; AKTUALIZACJA 30.11.2021]

W chwili obecnej materiały promocyjne pojawiły się jedynie na indyjskim profilu twitterowym producenta. Nie wiemy więc, czy ta specjalna oferta będzie dedykowana jedynie mieszkańcom tego państwa, czy być może będzie dostępna także poza jego granicami. W ciągu najbliższych dni, lub tygodni zapewne otrzymamy więcej informacji na jego temat. Domyślamy się więc, że znajdziemy tam także listę państw, w których będziemy mogli je nabyć. W Polsce możemy zakupić podstawowy wariant zegarka OnePlus Watch, dlatego po cichu mamy nadzieję, że także ta edycje limitowana będzie dostępna w naszym kraju.

Zobacz także: OnePlus 9RT oficjalnie. Czy to nowy zabójca flagowców?