OnePlus nie planuje wydać tabletu OnePlus Tab. Nie pojawi się też HTC Volantis

OnePlus One to smartfon, o którym było dość głośno ze względu na obietnice producenta o dostarczeniu urządzenia z segmentu premium w bardzo atrakcyjnej cenie. Nic dziwnego, że po jego premierze pojawiły się plotki dotyczące tabletu, który miał rzekomo nazywać się OnePlus Tab. Okazało się jednak, że są one zupełnie nieprawdziwe, tak samo jak doniesienia o nowym tablecie HTC Volantis.

O tablecie OnePlus Tab pisał wczoraj profil na Twitterze @evleaks, gdzie bardzo często pojawiają się sprawdzone informacji o nowych urządzeniach mobilnych przed ich oficjalną premierą. Niestety, tym razem plotka okazała się nieprawdziwa, a dzisiaj pojawiło się sprostowanie.

O istnieniu tabletu OnePlus Tab, który miałby dopełnić ofertę producenta smartfone OnePlus One, miał świadczyć zrzut ekranu ze strony producenta. Widać było na nim zakładkę poświęconą temu urządzeniu. Okazuje się jednak, że zrzut ekranu zostal przerobiony, a informacja jest nieprawdziwa. W ofercie OnePlus jak na razie jest tylko smartfon OnePlus One, a firma nie wyjawiła jeszcze planów produkcji kolejnych urządzeń.

OnePlus nie planuje wydać tabletu OnePlus Tab. Nie pojawi się też HTC Volantis

Profil @evleaks zdementował dzisiaj też inną informację o nadchodzącym tablecie. Chodzi o HTC Volantis. O tym urządzeniu było głośno jeszcze przed konferencją Google I/O, ale finalnie nie zostało ono zaprezentowane. Wedle nieoficjalnych zapowiedzi miał być on nowym urządzeniem z linii Nexus o ośmiocalowym ekranie i wyśrubowanych parametrach. Niestety, na nowe urządzenia od Google przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.