OnePlus robi to dobrze. OnePlus 9R/9/9 Pro z przydatnym akcesorium.

OnePlus podobnie, jak inni producenci zredukował zestaw sprzedażowy swoich smartfonów, ale nie zniknie z niego ważny element. Domyślasz się o co chodzi?

OnePlus przygotowuje się do premiery nowych smartfonów. Flagowe modele na rok 2021 zadebiutują już 23 marca. Tego dnia zobaczymy taniego OnePlus'a 9R oraz flagowe modele OnePlus 9 i OnePlus 9 Pro.

OnePlus 9 Pro
Źródło: androidpolice.com

OnePlus 9 Pro

Źródło: androidpolice.com

Prezes firmy Pete Lau postanowił uspokoić swoich klientów i przekazał, że nowe modele OnePlus'a w przeciwieństwie do urządzeń Apple, Samsunga oraz Xiaomi dostarczane będą z szybką ładowarką w zestawie.

Zobacz również:

  • OnePlus 11 otrzyma nowy wariant kolorystyczny! Marka zapowiada intrygujące wykończenie flagowca
  • Ex-Flagowiec OnePlus 9 Pro taniej o 700 zł! To jedna z najciekawszych Ekskluzywnych Okazji na Amazon Prime

W pudełku wraz z modelami OnePlus 9 i OnePlus 9 Pro znajdziemy 65 W zasilacz. Tańszy model OnePlus 9R znany również w sieci jako OnePlus 9E otrzyma 33 W ładowarkę.

OnPlus 9R/9E zastąpi model OnePlus Nord. Urządzenie otrzyma procesor Qualcomm Snapdragon 690, 6,5 calowy wyświetlacz Full HD+ z 90 Hz częstotliwością odświeżania, 8 GB pamięci operacyjnej oraz 128 GB wbudowanej pamięci masowej.

Droższy model OnePlus 9 zastąpi OnePlusa 8T. W przypadku tego modelu możemy liczyć na ekran Full HD+ ze 120 Hz częstotliwością odświeżania. Nie zabraknie procesor Qualcomm Snapdragon 888 5G oraz wydajnej pamięci operacyjnej i masowej.

Na szczycie serii znajdzie się model OnePlus 9 Pro. Urządzenie to zaoferuje 6,7 calowy wyświetlacz QHD+ ze 120 Hz częstotliwością odświeżania oraz aparat główny opracowany we współpracy z firmą Hasselblad.

Sprawdź, jakie smartfony zadebiutują w nadchodzących tygodniach.

Zródło: 91mobiles.com