Oni się zbliża

Seksowna policjantka samotnie walczy ze złem.

Ekipy programistyczne Rockstar Games i Bungie Software pracują nad nowym produktem o tajemniczej nazwie Oni. Jest to trójwymiarowa grą akcji, w której wydarzenia śledzimy z perspektywy trzeciej osoby.

Po rozpoczęciu rozgrywki pod naszą kontrolę przechodzi postać świetnie wyszkolonej policjantki o imieniu Konoko. Dzięki niezwykłym umiejętnościom potrafi ona rozprawić się nawet z najgroźniejszymi przestępcami. Bohaterka otrzyma od swoich mocodawców wiele niebezpiecznych zadań, w których wykonaniu będziemy musieli jej pomóc. Kolejne misje, rozgrywane w zurbanizowanym terenie, sprowadzać się będą najczęściej do unieszkodliwienia konkretnego celu i wyeliminowania jak największej ilości napotkanych po drodze przeciwników. Konoko opanowała do perfekcji umiejętność walki wręcz a w jej wyposażeniu znajdziemy obszerny zestaw broni (m.in. pistolety, granaty, pałki i noże). Twórcy zapewniają, że gra dostarczy maksimum wrażeń, które dodatkowo potęgować będzie dopracowana audio-wizualna oprawa.

Oni trafi na sklepowe półki najprawdopodobniej w ciągu najbliższych dwóch miesięcy. W sprzedaży pojawią się wersje na PC oraz Sony PlayStation 2.


Zobacz również