Opera 7.10 gotowa

W ostatnim czasie twórcy Opery regularnie, w dość krótkich odstępach czasu, dostarczają nam nowe wersje tej znakomitej przeglądarki internetowej. Teraz pobrać już możemy wersję 7.10. Lista wprowadzonych nowości i zmian jest imponująca i liczy kilkadziesiąt pozycji.

Opera 7.10 gotowa
Zalety Opery, dzięki którym zdobyła sobie grono wiernych użytkowników to szybkość działania i niskie zapotrzebowanie na zasoby systemu. W pakiecie, oprócz przeglądarki internetowej, dostępny jest klient e-mail oraz grup dyskusyjnych.

Na pierwszym miejscu listy nowości producent wymienia zmiany wprowadzone w kliencie poczty elektronicznej M2. Są to niewielkie udoskonalenia, jak lepsza nawigacja, sortowania wiadomości, czy możliwość zmiany rozmiaru kolumn, co w sumie składa się na poprawę komfortu pracy z programem.

Zobacz również:

  • To już oficjalne: koniec przeglądarki Opera!
  • Najlepsze rozszerzenia VPN dla Google Chrome

Wśród wielu innych poprawek można wymienić poprawki w panel "Transfer", gdzie dodano dwie nowe kolumny, udoskonalono okno "Preferences" oraz rozszerzono właściwości funkcji "Wand". "Setup Manager" pozwala teraz na wybór skórki programu oraz widocznych pasków narzędziowych.

Przeglądarka jest dostępna bezpłatnie w wersji adware (wyświetla banery reklamowe). Rejestracja usuwająca tę niedogodność kosztuje 39 USD.

Pliki do pobrania:

Wersja bez Javy (3,3 MB):

http://www.pcworld.pl/ftp/program.asp?sys=pc&id=1399

Wersja z Javą (13 MB):

http://www.pcworld.pl/ftp/program.asp?sys=pc&id=1292


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: