Operation Flashpoint 2 w 2008 roku

Świetna informacja dla wszystkich fanów shooterów. Firma Codemasters dokonała aktualizacji swojego planu wydawniczego o dwa nowe tytuły. Uwaga, jednym z nich jest Operation Flashpoint 2!

Operation Flashpoint 2 w 2008 roku

Operation Flashpoint był bez wątpienia jednym z tytułów, które na stałe zapisały się na kartach historii gier. Produkt zachwycił użytkowników przede wszystkim ogromnym realizmem pola bitwy.

Nic dziwnego, że wielu wielbicieli gry wypatruje każdej informacji o jej następcy. Właśnie dowiedzieliśmy się, że sequel pojawi się już w przyszłym roku. Choć spekulacje na ten temat już od dawna pojawiały się w sieci, to dopiero teraz znalazły miejsce na oficjalnej stronie.

Akcja Operation Flashpoint 2 rozgrywać się będzie w Środkowej Europie, Południowej Azji oraz Afryce. Twórcy obiecują, że tytuł zachwyci jeszcze większym realizmem, ogromnym polem działań, swobodą rozgrywki, znakomitym trybem multiplayer oraz doskonałą oprawa graficzną.

W tym miejscu pojawia się klasyczne pytanie: czy sequel będzie w stanie dorównać swojemu poprzednikowi? Z pewnością będzie trudno, bo i oczekiwania fanów są ogromne. Trzeba pamiętać, że pierwsze część Operation Flashpoint do dziś pozostaje jednym z najlepszych (o ile nie najlepszym) symulatorów współczesnego pola bitwy.

My możemy mieć jedynie nadzieję, że twórcy ponownie staną na wysokości zadania. Choć informacji narazie jak na lekarstwo, to nawet najdrobniejsze wzmianki wzbudzają ogromne emocje.

Zainteresowanych odsyłam na oficjalną witrynę Codemasters.