Operatorzy przygotowani na premierę iPhone 12 z 5G

Do sieci wyciekł email jednego z amerykańskich operatorów sieci komórkowej, w którym potwierdzono pełną gotowość na premierę iPhone 12 z 5G.

iPhone 12 nie ma już przed nami praktycznie żadnych tajemnic. Operatorzy sieci komórkowych na całym świecie są obecnie w trakcie przygotowywania oficjalnych materiałów marketingowych na premierę nadchodzącego urządzenia od Apple. Sprawa jest poważna, ponieważ jest to pierwszy smartfon z Cupertino z wbudowanym modemem sieci 5G. Oznacza to, że konieczna jest aktualizacja oprogramowania operatorskiego.

iPhone Xs Max i Xr

iPhone Xs Max i Xr

Do sieci wyciekł właśnie jeden z mailów dotyczących iPhone 12 z 5G. O sprawie poinformował Evan Blass.

E-Mail wskazuje, że iPhone 12 obsługiwać będzie najszybsze dostępne obecnie sieci 5G. Możliwe jednak, że mowa o topowym modelu iPhone 12 Pro Max z modemem mmWave 5G i Sub 6 GHz.

Wiadomość sugeruje, że przedsprzedaż iPhone 12 z 5G zakończy się za nieco ponad miesiąc - 20 października 2020 roku.

Apple zaplanowało również konferencje online Time Flies, na której zobaczymy Apple Watch Series 6 oraz nowego, taniego iPada. Mało prawdopodobne jest, aby na wydarzeniu zadebiutowały także inne urządzenia z iPhone 12 na czele. Od dłuższego czasu wiemy, że smartfon zaliczy lekkie opóźnienie.

Sprawdź najnowsze informacje na temat iPhone 12.

Zobacz, ile kosztuje obecnie iPhone 11 - najpopularniejszy smartfon tego roku.

Źródło: Twitter/Evan Blass