Opowieści Barda w tłoczni!

Polska edycja gry "The Bard's Tale: Opowieści Barda" trafiła wreszcie do tłoczni, a jej premierę przewidziano na 24 sierpnia 2005r.

W pudełku polskiego wydania znajdziemy m.in. płytę DVD zawierającą cztery gry - najnowszą edycję, zatytułowaną "The Bard's Tale: Opowieści Barda" oraz trzy pierwsze części oryginalnej serii - "The Bard's Tale", "The Bard's Tale II: Destiny Knight", oraz "The Bard's Tale II: Thief of Fate". Tym samym fani gier RPG będą mogli osobiście poznać wczesne produkcje Briana Fargo, który po stworzeniu trzech gier o przygodach Barda, pracował przy takich projektach jak "Fallout" i "Baldur's Gate".

W grze wcielamy się w postać tytułowego Barda - wesołego, acz niezbyt mężnego awanturnika, który w przeciwieństwie do klasycznych bohaterów, nie stara się ratować świata, ale dba wyłącznie o własne dobro. Podczas rozgrywki Bard będzie więc koncentrował się przede wszystkim na zdobywaniu dukatów i serc pięknych białogłów.

Autorzy gry postarali się, aby nie zabrakło wciągającej fabuły, a także wątków humorystycznych i różnorodnych przygód. "Bard's Tale" będzie oferować wysokiej jakości oprawę graficzną oraz rozbudowany scenariusz i dialogi napisane przez najlepszych scenarzystów w branży gier RPG. Co ważne, polski wydawca gry postarał się profesjonalną lokalizację z udziałem Borysa Szyca, który użyczył głosu tytułowemu Bardowi oraz Piotra Fronczewskiego w roli narratora.

"The Bard's Tale: Opowieści Barda" została wydana w pełnej polskiej wersji językowej, a do sklepów trafi już 24 sierpnia w cenie 99,90 zł. Tych, którzy chcieliby zakosztować rozgrywki jeszcze przed premierą gry, zapraszamy do pobrania grywalnego dema gry z naszego serwera FTP.

Bard's Tale Updated Demo


Zobacz również