Opóźnione premiery...

Wczoraj firma CD Projekt oficjalnie potwierdziła przesunięcie premier dwóch tytułów - IGI 2: Covert Ops oraz Gothic 2.

Powodem przesunięcia daty debiutu pierwszego z tytułów firma uzasadniła przedłużającym się pracami lokalizacyjnymi. IGI 2: Covert Ops to kontynuacja popularnej gry taktycznej z roku 2000. Przy drugiej części gry jako konsultant wojskowy pracował Chris Ryan - członek oddziałów specjalnych, który brał udział w operacji Pustynna Burza w Iraku. Można więc mieć pewność o realizm gry jednoosobowej. Ciekawie zapowiada się również tryb gry dla wielu graczy, który według zapowiedzi będzie jedną z mocniejszych stron gry. W Polsce gra IGI 2: Covert Ops będzie wydana w polskiej wersji językowej i cenie 99,90 PLN. Na razie CDP nie poinformował o dokładnej dacie premiery, wiemy jednak, że IGI 2 ukaże się w kwietniu.

W związku z wciąż zmieniającą się datą ogólnoświatowej premiery CDP został zmuszony również do przesunięcia daty polskiej premiery Gothic II na 16 kwietnia br. Przy tej okazji wydawca zdradził też pierwsze szczegóły dotyczące zawartości pudełka. Gra będzie znajdowała się na trzech płytach CD, dodatkowo w pudełku znajdzie się bonus dysk, którego zawartość zostanie wkrótce ujawniona. Poza tym w środku będzie można znaleźć kupon uprawniający do zakupu pierwszej części Gothica za 29,90 PLN.

Ciekawostką jest to, że w pudełku nie będzie standardowej karty rejestracyjnej! Gothic 2, jako pierwsza gra z oferty CD Projektu będzie posiadała wyłącznie opcję elektronicznej rejestracji. Gothic 2 w pełnej polskiej wersji językowej będzie kosztować 99,90 PLN.


Zobacz również