Oppo A31 pojawia się w T-Mobile - czy warto zainwestować w nowy model?

T-Mobile poszedł w ślady Orange i rozwija współpracę z Oppo. W ofercie pojawia się przystępny cenowo model A31.


Oppo to jeden z największych producentów telefonów komórkowych na świecie. Marka ta stosunkowo późno zadebiutowała na naszym rynku. W 2019 roku pierwsze modele pojawiły się w sieci Orange oraz autoryzowanych punktach sprzedażowych. Teraz po roku firma staje się coraz bardziej rozpoznawalna i nawiązuje współpracę z kolejnymi operatorami.

Oppo A31 pojawia się w T-Mobile - czy warto zainwestować w nowy model?

T-Mobile pochwaliło się właśnie że od jutra w sprzedaży pojawi się nowy smartfon - Oppo A31. Urządzenie dostępne będzie w sprzedaży zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Z czasem do oferty trafią także inne smartfony tego producenta.

Zobacz również:

  • Czy warto postawić na ekosystem jednego producenta? OPPO udowadnia, że będzie to strzał w dziesiątkę

Oppo A31 - Specyfikacja techniczna

Oppo A31 to przystępny cenowo smartfon ze średniej-niższej półki cenowej. Urządzenie dedykowane jest głównie dla mniej wymagających użytkowników. Smartfon oferuje 6,5 calowy ekran o rozdzielczość HD+. Za wydajność odpowiada ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P35 w połączeniu z 4 GB pamięci operacyjnej oraz 64 GB wbudowanej pamięci masowej.

Smartfon pracuje pod kontrolą Androida 9.0 Pie wraz ze zmodyfikowaną nakładką ColorOS 6.1. Urządzenie posiada dosyć dużą baterię o pojemności 4230 mAh, która pozwala zapomnieć o ładowarce na długie godziny.

Na pleckach urządzenia znajdziemy 12 MP aparat główny o przysłonie f/1,8 i PDAF. Dodatkowo użytkownik ma dyspozycji dwie 2 MP matryce pomocnicze - makro oraz czujnik głębi.

Nie zabrakło gniazda słuchawkowego Jack, ale Oppo A31 nie posiada NFC, przez co nie skorzystamy z płatności zbliżeniowych w systemie Google Pay.

Oppo A31 - Ceny

Oppo A31 w wolnej dystrybucji kosztuje 799 zł.

W sieci T-Mobile Oppo A31 w wybranych planach dostępne będzie za 9 zł. Aby kupić za tyle smartfon należy wybrać abonament na 24 miesiące z miesięcznym zobowiązaniem w wysokości co najmniej 79 zł. Bardziej opłacalny jest jednak wybór abonamentu za 69 zł miesięcznie oraz zapłacić 39 zł opłaty początkowej.

Szybkie obliczenia pokazują, że łącznie za abonament o wysokości 69 zł oraz telefon przez 24 miesiące zapłacimy 1695 zł. Po odjęciu ceny smartfona usługi kosztować nas będą 896 zł przez 24 miesiące.

W ofercie biznesowej urządzenie sprzedawane będzie w ratach. Przy racie wynoszącej 30 zł netto na start zapłacimy 9 zł brutto.

Sprawdź, ile kosztuje Oppo A31.

Źródło: t-mobile.pl


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: