Oppo Find 7 doczekał się międzynarodowej premiery

Oppo Find 7 to wyprodukowany przez chińską firmę telefon, który został zaprezentowany nieco ponad dwa tygodnie temu w Pekinie. Teraz Oppo poinformowało o wprowadzeniu swojego urządzenia do sprzedaży w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Najnowszy smartfon firmy Oppo jest ogromnym urządzeniem o bardzo dobrej specyfikacji. Ekran urządzenia chroniony szkłem Gorilla Glass 3 ma przekątną o długości aż 5,5 cala, a zmieściło się na nim 1920 na 1080 pikseli. W środku znalazł się układ Qualcomm Snapdragon 801, czyli ten sam co w przypadku topowych smartfonów HTC One, Sony Xperia Z2 i Samsung Galaxy S5. W telefonie Oppo Find 7 procesor taktowany jest na 2,3 GHz, który wspomaga 2 GB pamięci RAM.

Oprócz tego urządzenie wyposażono w 16 GB pamięci na system, aplikacje i dane użytkownika wraz ze slotem na kartę microSD. Plusem Oppo Find 7 jest też wymienny akumulator o pojemności 2800 mAh i aparat robiący zdjęcia o wielkości 13 megapikseli. Biorąc pod uwagę wielkość ekranu gabaryty urządzenia są dość rozsądne i wynoszą 153 x 75 x 9 mm. Waga całości to zaś 170 gram. Całością zarządza system Android w wersji 4.3 Jelly Bean zmodyfikowany przez producenta i oznaczony ColorOS 1.2.

Zobacz również:

  • OPPO INNO DAY 2021 już 14 i 15 grudnia!
  • Nadchodzi Pixel Watch - czy pokona Galaxy Watch 4?
Oppo Find 7 doczekał się międzynarodowej premiery

Oppo Find 7 do tej pory był dostępny wyłącznie na rynku chińskim, ale producent postanowił rozszerzyć sprzedaż również o rynki europejski i amerykański. Cena telefonu to odpowiednio 399 euro i 499 dolarów w Europie i Stanach Zjednoczonych, a oficjalna sprzedaż rozpocznie się jeszcze przed końcem kwietnia. W przeciągu najbliższych miesięcy do sprzedaży ma trafić też kolejna wersja Oppo Find 7 z ekranem o wyższej rozdzielczości, nieco lepszych parametrach i z większą baterią.

http://europe.oppostyle.com/find-7/79-find-7a-white.html