Oppo Find X2 i Oppo Find X2 Pro - ujawniono ceny i dostępność

Oppo zaprezentowało oficjalnie swoje dwa flagowce oraz ich edycję specjalną - Oppo Find X2 Pro Lamborghini Edition. Ile kosztują i kiedy będą dostępne?

Oppo zaprezentowało Find X2 oraz Find X2 Pro w cenach 999 i 1199 euro, czyli ok. 4,3 zł i ok. 5,2 tys. Globalna dystrybucja rozpocznie się w 13 maja, jednak już teraz można zamawiać oba modele w przedsprzedaży - jednak tylko w dwóch krajach: Niderlandach oraz Chinach. Na każdym rynku są jednak różnice w dostępnych wersjach. W Europie Oppo Find X2 będzie można nabyć w edycji 12GB RAM + 256GB pamięci, podczas gdy w Chinach oprócz niej pojawią się warianty z 8GB RAM oraz pamięcią 128 i 256GB. Z Oppo Find X2 Pro podobnie - na Europę przewidziano edycję 12GB + 512GB RAM, w Chinach dostępna będzie również wersja 12 GB + 512 GB Lamborghini Edition (na zdjęciu poniżej).

Oppo Find X2 i Oppo Find X2 Pro - ujawniono ceny i dostępność

Podczas prezentacji wszystkich modeli, zapowiedziano, że pojawią się łącznie u ponad 40 dystrybutorów na świecie. Wiemy, że będą w wielu krajach Europy, ale nie mamy potwierdzonej informacji, czy zalicza się do nich również Polska. Pozostaje więc tylko czekać na dalsze informacje od producenta.

Źródło: GSM Arena