Oppo N3 z datą premiery, zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu

Oppo N3 to nadchodzący smartfon zdobywającego coraz większą popularność chińskiego producenta. Od kilku tygodni po sieci krążą głosy, że urządzenie ma pojawić się w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu. Dzisiaj te doniesienia potwierdził producent podając wreszcie konkretną datę debiutu.

Wśród chińskich producentów liczących się na międzynarodowym rynku bardzo dobrą pozycję ma Oppo. Poprzednie smartfony tej firmy cieszyły się popularnością wśród klientów głównie ze względu na stosunek ceny do jakości. Telefony dostępne dziś w ofercie zdążyły się już niestety zestarzeć, ale firma planuje już wprowadzić do sprzedaży kolejny topowy model o nazwie Oppo N3.

Oppo zapowiedziało na Twitterze, że kolejny sztandarowy smartfon zostanie zaprezentowany światu pod koniec tego miesiąca. Dokładna data premiery telefonu od producenta rodem z Chin to 29 października tego roku. Twórcy tego urządzenia najwyraźniej dobrze sobie radzą z utrzymaniem konkretnych informacji na jego temat w tajemnicy. Do premiery pozostały niecałe trzy tygodnie, a tak naprawdę niewiele wiemy o nowym telefonie.

Zobacz również:

  • Apple Watch Series 7 - poznaj nowości w tegorocznym smartwatchu Apple!
  • Najciekawsze nadchodzące smartfony 2021 roku [Kalendarium Premier; AKTUALIZACJA 14.09.2021]
Oppo N3 z datą premiery, zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu

Możemy spodziewać się jedynie, że Oppo N3, podobnie jak jego poprzednik o nazwie Oppo N1, wyposażony zostanie w obracany aparat, dzięki czemu jeden obiektyw będzie mógł wykonywać nie tylko zwykłe fotografie, ale też zdjęcia typu selfie. Niewiadomą pozostaje jednak wykorzystany procesor, ilość pamięci wewnętrznej i pamięci typu RAM oraz wielkość zdjęć wykonanych obracanym aparatem. Wszystkiego dowiemy się najpewniej dopiero pod koniec miesiąca.

źródło: talkandroid.com