Oppo PDAM10 z baterią o pojemności 4880 mAh uzyskuje certyfikat TENAA

Oppo przygotowuje się do premiery tajemniczego smartfona.

Chiński producent smartfonów Oppo, który od stycznia 2019 roku sprzedaje swoje urządzenia w naszym kraju przygotowuje się do premiery nowego modelu smartfona. Urządzenie pojawiło się właśnie w bazie danych TENAA.

Oppo PDAM10 z baterią o pojemności 4880 mAh uzyskuje certyfikat TENAA

Źródło: oppo.com

Smartfon posiada numer modelu PDAM10. Oppo nie nadało jeszcze nazwy handlowej dla swojego najnowszego telefonu. Ministerstwo Przemysłu i Informatyki nie udostępniło w sieci żadnych zdjęć nowego urządzenia. Na szczęście z dokumentacji technicznej możemy dowiedzieć się co nieco o specyfikacji technicznej nowego smartfona.

Zobacz również:

  • Najciekawsze nadchodzące smartfony 2021 roku [Kalendarium Premier; AKTUALIZACJA 14.09.2021]

Z wpisów znajdujących się w bazie danych TENAA wiadomo, że Oppo PDAM10 posiada wyświetlacz o przekątnej 6,5 cala oraz rozdzielczości Full HD+ (2400 x 1080 pikseli).

Smartfon dostępny będzie w dwóch wersjach kolorystycznych - czarnej oraz zielonej. Wymiary zewnętrzne to 162 mm x 75,5 mm x 8,9 mm. Waga wynosi 188 gramów. Oppo PDAM10 wyposażony będzie w spory akumulator o pojemności 4880 mAh.

Dokumentacja techniczna nie informuje dokładnie, jaki procesor zostanie wykorzystany w nadchodzącym modelu, ale wiemy, że będzie to ośmiordzeniowy układ o taktowaniu 2,0 GHz. Dodatkowo smartfon dostępny będzie w kilku konfiguracjach. Najmocniejsza zaoferuje 8 GB pamięci operacyjnej oraz 128 GB wbudowanej pamięci masowej. Nie zabraknie czytnika kart pamięci w formacie microSD, który pozwoli rozszerzyć pamięć o kolejne 256 GB.

Szczątkowa specyfikacja techniczna nadchodzącego Oppo PDAM10 wskazuje, że nowy smartfon nie będzie flagowcem. Urządzenie z pewnością nie zadebiutuje jako model z rodziny Reno. Dużo bardziej prawdopodobne jest, że PDAM10 to kolejny smartfon z serii Oppo A. Możliwe, że nadchodzące urządzenie będzie lepiej wyposażonym wariantem dostępnego już Oppo A9 2020. Oba smartfony posiadają ekran o identycznej wielkości.

Czy Oppo PDAM10 zadebiutuje jako Oppo A9 Pro 2020? Tego powinniśmy dowiedzieć się w przeciągu najbliższych tygodni.

Sprawdź, ile kosztuje Oppo A9 2020.

Źródło: gizchina.com