Optool 2.1

Czasem trzeba sprawdzić, jak wygląda zbudowana przez nas strona w różnych przeglądarkach internetowych. Darmowe narzędzie Optool w wersji 2.1 pozwoli łatwo (z poziomu menu kontekstowego) sprawdzić jak wygląda serwis internetowy w różnych rozdzielczościach i programach.

Korzystanie z aplikacji jest bardzo proste, a instalacja przebiega bez problemów. W tym czasie program znajduje przeglądarki w systemie. Dzięki temu nie trzeba ręcznie podawać ścieżek do aplikacji(oczywiście istnieje taka opcja w zaawansowanych ustawieniach). Otwierając stronę WWW przy pomocy programu Internet Explorer wystarczy odnaleźć na pasku 'tray' odpowiednią ikonę i kliknąć prawym klawiszem myszy "Open..." i wskazać przeglądarkę (Opera, Mozilla, Netscape, Firefox).

Program obsługuje najpopularniejsze przeglądarki, a zawsze można dodać nowe. Dzięki skrótom klawiaturowym dostęp do narzędzia jest łatwy i szybki. Oprócz tego można kopiować adres z przeglądarki na pulpit, zmieniać rozdzielczość oraz zamykać jednocześnie wszystkie aplikacje.

Program rozprowadzany jest na licencji Cardware - należy wysłać do autora kartkę na adres:

Martin Larsen

Eskeboel Alle 23

DK-2770 Kastrup

DENMARK

http://www.kreacom.dk


Zobacz również